טרגדיה בכביש 5: צעיר נדרס למוות לעיני אביו

תאונת דרכים טראגית התרחשה היום בכביש מספר 5, כשרכב פרטי דרס למוות צעיר בשנות ה-20 לחייו לעיני אביו. בעקבות המראות הקשים לקה האב בהלם ופונה לטיפול רפואי בבית החולים בילינסון. מחקירה ראשונית עולה כי התנגשות בין שני כלי רכב גרמה לאחד מהם לסטות ממסלול הנסיעה ולפגוע בבן שעבד בשולי הכביש

הבן נדרס למוות לעיני אביו: בתאונת דרכים קטלנית שהתרחשה היום בכביש מספר 5, סמוך למחלף ירקון, נהרג צעיר בשנות העשרים לחייו לאחר שנדרס למוות על ידי רכב פרטי שסטה ממסלולו מסיבה לא ברורה. המחזה הנורא התרחש כולו לנגד עיניו של אביו, שלקה בהלם ופונה לטיפול רפואי בבית החולים בילינסון.

מחקירה ראשונית של נסיבות התאונה עולה כי הבן ואביו, בני מיעוטים, עבדו מטעם מע"צ ביחידה המנקה את הכבישים. בזמן שעבדו בשולי הכביש הגיע רכב לנתיב הקיצוני ופגע ברכב אחר, שהועף למרחק רב, פגע בבן והרגו.

עוד עולה מהחקירה כי האב והבן נקטו באמצעי הזהירות הנדרשים ולבשו אפוד זוהר. המשטרה עצרה גבר תושב ראשון לציון בחשד שנהג ברכב שפגע בבן.

עוזי ברק, מתנדב זק"א שהוזעק למקום, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על נסיבות התאונה הקשה. "קיבלנו בתחילה הודעה על פצוע קשה שנפגע מרכב בין צומת ירקון לפתח תקווה", כך לדברי איש זק"א. "הגענו לאחר מספר דקות לאירוע עם כוחות ההצלה לטפל בו. לצערנו, הפצוע סבל מפציעת ראש קשה ורופא של מד"א נאלץ לקבוע את מותו במקום".