כך ייעשה לחשוד בגניבה בבני ברק

תושבי בני ברק החליטו לקחת את החוק לידיים וללמד בן מיעוטים שנחשד בגניבה לקח כואב שלא ישכח כל ימי חייו. עשרות בני אדם התגודדו אתמול סביב "העבריין" תוך שהם מכים ודוחפים אותו באלימות, כשחלק מהנוכחים משלהבים את הרוחות ומתעדים את האירוע החמור, שרק במזל הסתיים בפציעות קלות בלבד. צפו בתמונות הקשות

תושבי בני ברק, כך נראה, החליטו לקחת את החוק לידיים ולהילחם בפשע - בעצמם. תיעוד הווידאו שלפניכם מדגים בצורה מפורטת במיוחד מדוע עדיף למי שמתכנן להרוויח את לחמו מהפשע - לא לעשות זאת בבני ברק.

בסרטון הקשה לצפייה, שפורסם לראשונה באתר "חדרי חרדים", נראים כמה מתושבי העיר כשהם "שולפים" מתוך חנות ירקות בן מיעוטים, שנחשד על ידם כגנב, וכמעט מבצעים בו לינץ'. כשהוא מפוחד ומתקשה לדבר, גוררים אותו עשרות תושבים נזעמים סמוך לעמוד חשמל כשחלקם, על פי החשד, מכים אותו נמרצות.

במהלך התקיפה מתאגדים סביב החשוד בגניבה עוד ועוד מתושבי העיר, כשבידיהם מצלמות סלולריות, ומנציחים את המתרחש. בין הצופים ב"הצגה" - גם ילדים קטנים. בזמן שהחשוד שרוע על הקרקע חבול וחסר אונים, ממשיכים כמה מהנוכחים לשלהב את האווירה האלימה. "תכניס לו", נשמע אחד מהם, "תן לנו מכות".

בסוף הסרטון נראה העבריין, לכאורה, שוכב על שקי תפוחי אדמה כשדם ניגר על פניו. "הוא עומד להתעלף", זועק אחד המשתתפים ומפציר בחבריו להגיש מים ל"גנב" ההמום.

התגובות לתמונות הקשות - חלוקות. "איזה מגניב", פסק אחד הצופים החרדים. "רק חבל שהם לא גמרו לו גם על החיים". אחרים לא הצליחו להסתיר את הזעזוע העמוק. "אנחנו לא חיות", הסביר גולש שהציג עצמו כחרדי. "אסור שדברים כאלו יקרו".