שבוע אחרי: הוריו של לאון ז"ל עלו לקברו

אף עין לא נותרה היום יבשה בבית העלמין באשדוד. הוריו של לאון קלנטרוב בן ה-7 ז"ל קמו מהשבעה ועלו לקברו. אביו, ארתור, אמר קדיש ופרץ בבכי. אמו נתמכה על ידי בני משפחה

זוכרים את לאון: שבוע לאחר שמאות ליוו למנוחות את הילד לאון קלנטרוב ז"ל, שנרצח על פי החשד על ידי התאומים נאור ואדיר סודמי, קמה משפחת קלנטרוב מהשבעה והגיעה אל בית העלמין באשדוד, שם קבור בנם.

עשרות בני משפחה ומכרים הגיעו לחלקת הקבר הקטנה כדי לתמוך בהוריו של לאון בשעתם הקשה ואף עין במקום לא נותרה יבשה למראה הקבר הקטן והוריו השבורים של לאון ז"ל. היה זה מחזה קשה לצפייה, ורבים מהנוכחים לא יכלו לעצור את הדמעות בעת שאביו של לאון ז"ל אמר קדיש.

"אמרנו לו לא ללכת אליהם"

"הורים - תשמרו על הילדים שלכם, אל תשחררו אותם אפילו לא לשנייה, לא ניתן לדעת מה עלול לקרות" - כך אמר ארתור קלנטרוב, אביו של לאון ז"ל בראיון ראשון לאחר הרצח. "ידענו שהתאומים סודמי הם בעייתיים, אמרו בשכונה שהם מסתובבים עם ילדים קטנים", ציין האב, "היה לי ילד נהדר, אני לא מאמין שהוא הלך ככה בצורה כזו. הוא היה חייכן, אהב את כולם, לא יכול להיות שהכל נגמר", אמר תוך שהוא ממרר בבכי.

בתגובה למעשה הרצח, ניסו בשבוע שעבר אלמונים להצית את בית משפחת סודמי. מצית אלמוני שפך חומר דליק מסביב לגדר הבית, והצית אותו. למרבה המזל, אחד השכנים הבחין בנעשה ומיהר לכבות את הדליקה, עוד בטרם הגיעו למקום כוחות כיבוי האש. ככל הנראה מדובר בנסיון שלא צלח להצית את הבית כולו. האירוע התרחש יום אחד בלבד אחרי שעזבה משפחת סודמי את ביתה ביישוב, מחשש שינסו לפגוע בה.

רצח הילד לאון קלנטרוב - סיקור מיוחד:

המשטרה: האחים סודמי ביצעו את הרצח יחד

אביו של הילד שנרצח: "אמרנו לילד לא ללכת אליהם בשום אופן"

דוח הנתיחה של בן ה-7 מגלה: לאון לא נאנס לפני שנחנק למוות

האם ביה"ס ידע על מעשי "האחים הפדופילים" ולא דיווח?

מנהלת ביה"ס מכחישה: לא היו תלונות נגד "האחים הפדופילים"