פועל נהרג בנפילה מגובה רב ברמת החי"ל

תאונת עבודה הסתיימה במוות: שני פועלים נפלו אחה"צ מגובה רב בבניין ברמת החי"ל, לאחר שהמשטח שעליו עמדו קרס. אחד הפועלים נהרג במקום, השני נפצע באורח אנוש. כוחות מד"א הצלה שהגיעו למקום מצאו את השניים בפיר המעלית. "מדובר באירוע מאוד קשה", סיפר מתנדב של זק"א שהגיע למקום, "הם נפלו מגובה שלא הותיר להם סיכוי"

פועל בן 42 נהרג ופועל נוסף נפצע באורח אנוש לאחר שנפלו מגובה רב בבניין רב קומות ברמת החי"ל. סיבת הנפילה עדיין נבדקת, אולם מבדיקה ראשונית נראה שהמשטח שעליו עבדו קרס.

כוחות הצלה שהגיעו לאתר הבנייה, ברחוב ראול ולנברג פינת דבורה הנביאה ברמת החי"ל, מצאו את הפועלים שכובים בתוך פיר המעלית. "מדובר באירוע מאוד קשה, יש יותר מ-22 קומות בבניין", סיפר לחדשות 2 באינטרנט ברל'ה יעקובוביץ' מזק"א, שהיה מהראשונים שהגיע למקום. "למרבה הצער מותו של אחד מהם נקבע במקום, והשני נפגע באורח אנוש".

"הפועלים נפלו מגובה רב מאוד שלא הותיר להם הרבה סיכוי", הוסיף מתנדב זק"א. "אנחנו מנסים לאסוף ראיות כדי להבין מה בדיוק קרה שם, אך המראות לא קלים". צוות של מגן דוד אדום דן פינה את הפצוע לבית החולים איכילוב עם פגיעות קשות בגפיים, בגב ובאגן.

כוחות משטרה הגיעו למקום יחד עם בוחנים ממשרד העבודה כדי לבדוק את נסיבות התאונה. מדי שנה נהרגים יותר מ-50 פועלים בתאונות עבודה ברחבי הארץ.