74 מיליון שקלים מחכים במזבלה?

מחמוד חבשי מהכפר איכסאל שבצפון, טוען שזכה ב-74 מיליון השקלים. הבעיה שלו היא שטופס אבד כשאחותו ניקתה את הבית וזרקה אותו לזבל. מאז הוא מבלה במזבלה של הכפר בתקווה למצוא את הטופס שייקח אותו הרחק משם

מחמוד חבשי לא מאמין שזה קורה לו. לפני מספר ימים הוא הביט בתוצאות הגרלת הלוטו ולא האמין למראה עיניו. המספרים הקבועים שאותם הוא ממלא מדי שבוע הופיעו בזה אחר זה על המסך - אבל הטופס נעלם כלא היה.

"אני מחפש ומחפש, ושואל את עצמי מה זה? זה המזל שלי?", טוען מוחמד מהכפר איכסאל בשעה שהוא מחפש בערימת הזבל את הטופס האבוד. הוא בן 27, ולטענתו הוא המיליונר הגדול שמנסים לאתר במשך יותר משבוע במפעל הפיס.

"שמתי את הטופס בבית, וכשחזרתי בשבת, אחותי אמרה לי שהיא ניקתה את הבית וזרקה אותו", סיפר חבשי. "עד עכשיו אני בהלם לא ישן בכלל". במקום בשינה, מחמוד עסוק בשבוע האחרון במסע חיפושים אחרי הנייר ששווה לו מיליונים.

לא מתכוון לוותר עד שיימצא את הטופס

השכנים בכפר כבר מכירים את הסיפור, חלקם ניסו בעצמם לאתר את האבידה, אבל הם לא חיכו לטופס והתחילו ישר בחגיגות. לקרב על הפרס הראשון בהגרלת הלוטו, 74 מיליוני שקלים לפני מס, יוצא מחמוד חמוש בעורך דין. הוא יודע לספר איפה הוא קנה את הטופס וזוכר את המספרים העל פה.

"אם זה ייקח המון זמן ולא תהיה תשובה ממפעל הפיס, לא תישאר בידי ברירה אלא לפנות לבית המשפט כדי לקבל צו שיורה לפרסם את מקום הזכייה", אמר עורך הדין באסם שלבי, פרקליטו של מחמוד חבשי. אבל במפעל הפיס לא ממליצים למחמוד לבנות בזמן הקרוב על הפרס הגדול. עד שלא יימצא הטופס הזוכה, מדגישים שם, לא יחתמו על הצ'ק. "זה נורא פשוט: יש טופס - יש זכייה", אומרים בהנהלה.

למרות שהוא מבין שהדרך למיליונים עוד ארוכה, מחמוד לא מתכוון לוותר על החלום וממשיך בחיפושים אחרי הטופס שייקח אותו הכי רחוק שאפשר מהמזבלה של הכפר איכסאל.