אחרי 48 שנה - דניאל פאר פורש

דניאל פאר ביקש להישאר ברשות ואף הציע תוכנית בהגשתו, אולם התבקש להפסיק את עבודתו בהגיעו השבוע לגיל 67. "במצב המסכן של רשות השידור אני לא משאיר משהו שהנפש מצטערת עליו שהיה טוב"

(חדשות 2)

אחרי כמעט חמישה עשורים ברשות השידור, דניאל פאר יפרוש החודש לגמלאות. פאר, מאושיות שידור הטלוויזיה בישראל, אולץ לפרוש בהגיעו השבוע לגיל 67, והוא יסיים את עבודתו בערוץ 1. פאר ביקש להישאר ברשות ואף הציע תוכנית בהגשתו, אולם התבקש להפסיק את עבודתו.

פאר החל את עבודתו בקול ישראל לפני כ-48 שנים בהיותו בן 19. ב-1970, לאחר ששימש כראש מחלקת הקריינות ברדיו, החל לעבוד בערוץ 1. הוא הגיש את "מבט" לסירוגין וכן תוכניות שונות ובהן "על גלגלים". במהלך השנים הגיש אירועי תרבות, קדמי-אירוויזיון וכן את אירוויזיון 1979 בירושלים.

בשנים האחרונות קוצצו שעות עבודתו של פאר, וכיום הוא מגיש פעמיים בשבוע את המבזק ב"ערב חדש". "טוב שהיה וקדימה הלאה", אמר פאר בתגובה, "במצב המסכן של רשות השידור אני לא משאיר משהו שהנפש מצטערת עליו שהיה טוב. חבל שכך זה מסתיים, הגשתי הצעה לתוכנית קטנה, ואני מקווה שהיא תתקבל בעתיד".

מרשות השידור נמסר: "פאר הוא מעמודי התווך ברדיו ובטלוויזיה ותרם רבות בשנות עבודתו ברשות. בחטיבת החדשות נערכים לפרידה מדניאל פאר, סמל לחריצות, מסירות, אחריות ומקצועיות".