האם נמצא הזוכה הגדול בלוטו? תלוי את מי שואלים

תושב איכסל טוען כי הוא הזוכה הגדול ב-74 מיליון השקלים בלוטו, אך לצערו איבד את הטופס הזוכה. במפעל הפיס, כנראה, לא כל כך מאמינים לו ולכן הוא שכר את שירותיו של עורך דין ומתכוון לתבוע. הקרב על הכסף הגדול

האם ייתכן שנמצא הזוכה בפרס 74 מיליון השקלים בלוטו? כנראה שכן אם תשאלו את תושב איכסל, יישוב ליד נצרת, שטוען כי הוא הזוכה הגדול בהגרלה ושרק דבר אחד עומד בינו לבין הפרס הגדול - הוא איבד את הטופס הזוכה.

אתר האינטרנט הערבי-ישראלי "פאנט" מדווח היום כי האדם שטוען כי זכה בפרס כבר שכר את שירותיו של עורך דין וכי הוא מתכוון בקרוב לטבוע את מפעל הפיס. לטענתו, הטופס הזוכה, לכאורה שלו, מולא בתחנת לוטו בעיר עפולה.

הפרס הגדול בהיסטוריה

לפני שבוע נערכה הגרלת הלוטו של מפעל הפיס, אז התגלה כי אחרי 22 שבועות ללא זכייה, גרף מהמר בודד 74 מיליון שקלים ב"דאבל לוטו" שהוא הפרס הגדול ביותר בתולדות המדינה. עם זאת, מרגע ההכרזה על הזכייה מיאן הזוכה הגדול להגיע למשרדי מפעל הפיס ולממש את זכייתו.

המיליונר הטרי קלע בדיוק למספרים שעלו בגורל: 6, 8, 14, 21, 23, 24 והמספר החזק 7. הזוכה בפרס השני שילשל לכיסו ארבעה מיליון שקלים ו-20 ישראלים נוספים זכו ב-14,804 שקלים.