המשטרה שוקלת לתבוע את עדי בונצ'ל

גורמים במשטרה שוקלים את האפשרות לחייב את משפחתו של עדי בונצ'ל שנעדר מביתו במשך יומיים על הוצאות החיפושים הנרחבים אחריו. הנער בן ה-18 נמצא מסתתר בספינה והסביר באדישות: "עשיתי זאת כי בא לי"

הקפיץ את כולם בלי סיבה. עדי בונצ'ל (חדשות 2)

יומיים אחרי שנמצא עדי בונצ'ל בריא ושלם כשהוא מסתתר בספינה בנמל חיפה, שוקלת המשטרה לתבוע את הנער בן ה-18 שנעדר במשך יומיים את משפחתו - בגין עלות החיפושים הנרחבים אחריו.

גורמים במשטרה אומרים כי נבחנת האפשרות לדרוש ממשפחת בונצ'ל לממן את ההוצאות הרבות שכללו הפעלת יחידת ג'יפים של מתנדבים, הקמת מרכז חיפושים בהשתתפות עשרות שוטרים ואף שימוש במסוק שניסה לעלות על עקבותיו של עדי.

"הסתתרתי כי בא לי"

ביום שישי האחרון נמצא הנער מקריית טבעון על ידי כוחות המשטרה כשמצבו הבריאותי טוב. "מתחקור האירוע עולה שהוא בחר להיעלם והחליט להסתתר בתוך אונייה בנמל", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מפקד תחנת זבולון חקוש ג'מאל. "כשנשאל מדוע הסתתר ענה: 'כי בא לי ככה'".

הוריו של בונצ'ל, תלמיד תיכון ויצו בחיפה, דיווחו על היעדרותו ביום רביעי, לאחר שלא שב לביתו במשך שעות ארוכות. יומיים שלמים חיפשו אחריו כוחות גדולים של משטרה ומתנדבים, עד שלבסוף הוא החליט לצאת ממסתורו בספינה בנמל חיפה. המאבטחים במקום זיהו אותו והובילו אותו לתחנת זבולון לחקירה.