טבריה: אם השאירה את בנה בן ה-4 לבד בבית ויצאה לחגוג את השנה החדשה

תושבת טבריה בת 32 לא הצליחה למצוא בייביסיטר לבנה בן ה-4, אך סירבה לוותר על חגיגות השנה החדשה. בזמן שהיא בילתה ורקדה במועדון – הפעוט נשאר לבדו בבית. השכנים שהתעוררו מהבכי הנורא הזעיקו את השוטרים

השאירה את הפעוט לבד בבית ויצאה לבלות. אילוסטרציה (AP)

שוטרי תחנת טבריה שהוזעקו לפנות בוקר לדירה בעיר הופתעו לגלות שם פעוט בן 4 ממרר בבכי, כשהוא לבדו בבית. רק לאחר כשעתיים אותרה אמו של הילד והסבירה לשוטרים ההמומים: "חגגתי במסיבת סילבסטר".

השכנים התקשרו למשטרה לאחר שהתעוררו מבכי חזק שהגיע מתוך הדירה הסמוכה. כשדפיקות השוטרים על דלת הבית לא נענו, נכנס אחד השכנים דרך החלון ומצא שם את הילד. "השוטרים ניסו במשך שעתיים להרגיע את הילד וזה לקח זמן", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סגן ניצב אפי פרטוק, מפקד תחנת טבריה.

בסביבות 05:00 הצליחו השוטרים להתקשר לאם בת ה-32 והיא נקראה לחזור לביתה. היא שבה כעבור עשר דקות והסבירה כי הותירה את ילדה לבד בבית מאחר שרצתה לצאת לחגוג את הסילבסטר.

האישה, ממוצא נוצרי, סיפרה לשוטרים כי התגרשה מבעלה לפני מספר שנים ולא הצליחה למצוא אדם שישמור על בנה בזמן שהיא חוגגת ולא רצתה להעיר את הפעוט כדי שייצא עמה. "היא הסבירה כי מדובר בחג שמאוד חשוב לה", הוסיף סגן ניצב פרטוק.

בעקבות האירוע הועבר דיווח על המקרה לרשויות הרווחה בעיר. האם נחקרה ונפתח כנגדה תיק על הזנחת קטין. הפעוט עצמו חזר לישון לאחר שנרגע מהאירוע.