גבר בן 55 נהרג בתאונת דרכים חזיתית בצומת אלונים

תושב הצפון בן 55 נהרג בתאונת דרכים חזיתית בצומת אלונים. כשהצוות הרפואי הגיע למקום התאונה, האיש היה ללא דופק וללא נשימה ופעולות ההחייאה שביצעו בו לא צלחו. מוקדם יותר היום נהרג רוכב אופנוע ליד נהריה

אחת המכוניות חסמה את הדרך. אילוסטרציה (חדשות 2)

תאונת דרכים קטלנית: גבר בן 55, תושב הצפון, נהרג הערב בתאונת דרכים חזיתית בצומת אלונים שבצפון. צוות ניידת טיפול נמרץ שהוזנק לצומת ביצע באיש פעולות החייאה ממושכות, שבסופן נאלץ לקבוע את מותו. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה.

סמוך לשעה 17:30 התקבל במד"א דיווח על אדם שנפצע בתאונה בין שתי מכוניות פרטיות בכביש 7513, סמוך לטבעון. "כשאנחנו הגענו הנפגע היה ללא נשימה וללא דופק", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר מד"א כרמל עופר יעקב, "מיד החלנו לבצע בו פעולות החייאה, כולל מתן תרופות והנשמה שלא הצליחו לייצב את מצבו". לאחר כ-40 דקות נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותו של האיש.

מחקירה ראשונית של התאונה עולה כי נהג שנסע מכיוון אלוני אבא פנה שמאלה למתחם אלונים וחסם את דרכה של מכונית שהגיעה מהכיוון הנגדי.

הבוקר: רוכב אופנוע נהרג

באותה השעה לערך פגע אוטובוס בהולכת רגל בת 41 בחיפה. צוות ניידת טיפול נמרץ שהגיע למקום העניק לנפגעת טיפול רפואי  ופינה אותה במצב בינוני לבית החולים רמב"ם כשהיא סובלת מחבלת ראש.

מוקדם יותר היום נהרג אביב כהן בן ה-25 בעת שרכב על אופנועו סמוך לנהריה. בתאונת דרכים נוספת שארעה היום, נפגעה נהגת באורח קשה בכביש החוף סמוך לנתניה.