מזג האוויר: הסערה חוזרת בגדול

לאחר שאתמול - ב-21 בדצמבר - ציינו רשמית את תחילתו של החורף, מזג האוויר היום יהיה אופייני לעונה. את מקומן של החולצות הקצרות יתפסו המעילים והמטריות, וגשם צפוי לרדת מצפון הארץ ועד צפון הנגב. החדשות הטובות: בסוף השבוע מזג האוויר יהיה נאה. יש לכם תמונות טובות של הגשם? שלחו לנו ל-2222 מכל טלפון סלולרי

נהניתם מהשמש? הגיע הזמן להוציא שוב את המטריות מהארון: החורף חזר אלינו היום ובגדול. את מזג האוויר הנוח ששרר כאן מתחילת השבוע החליפו היום טיפות הגשם, הרוחות וסופות הרעמים.

היום דווח על מספר הצפות בכבישי הנגב. כביש 40 נסגר לתנועה בין כלא נפחא למצפה רמון לאחר שנחל צין עלה על גדותיו. גם בקטע שבין מצפה רמון למכתש רמון נרשמו שיבושים בתנועה בגלל מפולת בוץ. כביש 90 נסגר זמנית באזור המלונות הסמוכים לים המלח בשל הצפה.

היום תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות שתורגש בכל אזורי הארץ. לקראת שעות הצהריים צפויים לרדת גשמים מקומיים שיתחזקו עם רדת הלילה, ובחלק מהמקומות ייתכנו אף שיטפונות והצפות.

הטמפרטורות היום:
חיפה: 12-18
ירושלים: 8-12
תל אביב: 12-19
נהריה: 11-18
אשדוד: 13-19
ים המלח: 16-22
באר שבע: 11-17

הגשם אמור להפסיק כבר מחר, ועליה במידות החום תורגש בכל חלקי הארץ. ביום חמישי תימשך מגמת ההתחממות, ולקראת סוף השבוע נוכל לאפסן את המטריות בחזרה בארון, ולצאת עם המשפחה לטיול במזג אוויר נעים.

גולשי חדשות 2 באינטרנט מוזמנים לשלוח לנו תמונות של הגשם ושל הסערה מרחבי הארץ. התמונות הטובות ביותר יפורסמו כאן באתר וגם בתחזית מזג האוויר של המהדורה המרכזית. אז פתחו את הטלפונים, צלמו, ושלחו לנו למס' 2222 (מכל טלפון סלולרי)