אמו של דודו טופז נפטרה בגיל 88

לאחר 7 חודשים בהם הייתה מחוסרת הכרה, נפטרה הערב לילי גולדנברג, אמו של דודו טופז. גולדנברג איבדה את הכרתה שבועות ספורים לפני התפוצצות פרשת בנה ולא היתה מודעת לאישומים הקשים שעמדו נגדו או שהוא שם קץ לחייו

שנה טרגית למשפחת טופז: לילי גולדנברג, אמם של דודו טופז ז"ל ומיקי גולדנברג, נפטרה הערב כשהיא בגיל 88. מצבה הבריאותי של גולדנברג החל להידרדר מספר שבועות לפני שהתפוצצה פרשת טופז.

גולדנברג הייתה מחוסרת הכרה בשבעת החודשים האחרונים. שלושה שבועות בלבד לפני שנחשפה מעורבותו של בנה בפרשת תקיפת אנשי התקשורת, חלה הרעה במצבה והיא איבדה את הכרתה.

אימו של טופז ז"ל לא הייתה מודעת לסדרת האירועים הקשים שפקדו את משפחתה, ולהתאבדותו הפתאומית של בנה בכלא, לפני שהוגש נגדו כתב האישום בגין תכנון תקיפתם של אבי ניר ושירה מרגלית. גולדנברג תובא מחר למנוחת עולמים בבית העלמין בחולון לצד בעלה השחקן אליהו גולדנברג.

סופו של הראשון בבידור

בחודש אוגוסט האחרון הבדרן דודו טופז שם קץ לחייו בתלייה בבית המעצר ניצן ברמלה,שם היה עצור עד תום ההליכים נגדו. טופז הצליח לנצל כמה דקות בהן לא היה תחת השגחת הסוהרים, ותלה את עצמו באמצעות הכבל החשמלי של הקומקום החשמלי שהיה בתאו.

מקורבת למשפחת טופז אמרה לאחר ההתאבדות כי "הכתובת הייתה על הקיר, דודו טופז הוגדר כאסיר אובדני. בנסיבות כאלה מתבקש ומתחייב שתוצב עליו שמירה אדוקה שלא תאפשר את ביצוע המעשה, והוא עשה זאת תחת עיניהם של אנשי השב"ס".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

פרשת טופז  - סיקור מיוחד:

תמה פרשת טופז: כל התוקפים הורשעו

הסדרי טיעון בפרשת טופז: שנתיים מאסר לתוקף אבי ניר

תמלילי החקירות של טופז נחשפים

נחשף קשר בין טופז למשפחות הפשע

אחיו של החשוד בתקיפת בן-ציון בראיון לחדשות 2 באינטרנט

קראו את כתב האישום המלא נגד טופז ויתר הנאשמים

צפו באחיו של דודו טופז מתעמת עם כתב חדשות 2

החשוד: ברחתי מאילת כי חששתי מדודו

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי