קריית גת: בת 3 נפלה מהמרפסת ונפצעה בינוני

פעוטה בת 3 טיפסה על החלון במרפסת ביתה בקומה השנייה בקריית גת וצנחה לקרקע. צוות מד"א פינה אותה במצב בינוני לבית החולים סורוקה. המשטרה בודקת חשד לרשלנות מצדה של הסבתא, שהייתה אמורה להשגיח על הילדה

חשד: הסבתא לא השגיחה - הנכדה נפלה. ארכיון (קרית גתים)

רגע של חוסר תשומת לב כמעט ונגמר במוות: פעוטה בת שלוש נפצעה בצהריים באורח בינוני כשנפלה ממרפסת ביתה בקריית גת, בזמן שסבתה הייתה אמורה להשגיח עליה.

בשעות הצהריים הוזעקו כוחות מד"א לדירה בקריית גת בעקבות דיווח על הפעוטה שנפלה וספגה חבלות בראשה ובבטנה. היא פונתה באמבולנס לבית החולים סורוקה בבאר שבע לקבלת טיפול רפואי.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הילדה שיחקה בסלון יחד עם האחים שלה וכאשר סבתה לא הבחינה, טיפסה על החלון ונפלה ממנו. "ככל הנראה הפעוטה נפלה ממתקן של כביסה שהתפרק", אומרים במשטרה. במקביל נבדק חשד לרשלנות מצד סבתה של הילדה שהשגיחה עליה.

סבתא לא הסתכלה, הנכד נפל

לפני כחודש אירע מקרה דומה בעפולה. ילד בן שבע נפל מחלון ביתו שבקומה הראשונה בבניין מגורים ברחוב הבנים בעיר ונפצע באורח בינוני בראשו.

האירוע התרחש בעת שהילד שהה בביתו עם סבתו. "הסבתא ככל הנראה לא שמה לב היכן נמצא הילד למשך מספר דקות, ולפתע הוא נפל מהחלון", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סנ"צ יוסי שרביט, מפקד תחנת עפולה. ""לא נראה כי מדובר בניסיון התאבדות, קשה לחשוב בכלל שילד בן שבע ירצה להתאבד".