קצין צה"ל שאיתר את הילד שנעלם משחזר את הרגע המרגש

בתום ערב ארוך ומותח במיוחד נמצא ניצן כהן, הילד בן ה-8 שנעלם בטיול משפחתי - בריא ושלם. רס"ן שרון גויטע, מי שאיתר את ניצן בשעת לילה מאוחרת, משחזר היום את הרגע המרגש. "שום דבר לא יותר שלם מההרגשה הזו", מסביר הקצין. צפו בדבריו

נס חנוכה: אחרי שהצליח להדאיג מדינה שלמה, מתאושש כעת בביתו בעפרה הילד ניצן כהן בן ה-8, שנעלם במהלך טיול משפחתי בהרי ירושלים.

קצין צה"ל, רס"ן שרון גויטע, היה בין 1,300 המתנדבים שלא היססו ויצאו בקור מקפיא לחפש אחר הילד. היום משחזר רס"ן גויטע את הרגע המרגש בו הבחין בניצן המפוחד כשהוא בריא ושלם, במרחק של כחמישה קילומטרים מהמקום שבו נראה לאחרונה.

"פתאום אני רואה את ניצן נעמד עם הקפוצ'ון על הראש ומסתכל עלינו במבט קצת המום", סיפר הקצין בהתרגשות. "למרות הכל אפשר היה להבחין שהוא שמח לראות אותנו".

רס"ן גויטע, יחד עם אנשים אחרים בצוות החיפוש, ניגש לילד, חיבק אותו נתן לו לשתות ודאג לחמם אותו. במקביל יצרו חברי הקבוצה קשר עם החפ"ק והודיעו כי האבידה נמצאה. "שום דבר לא יותר שלם מזה מבחינת ההרגשה", הדגיש. "זה ממלא אותך לראות שהכול בסדר".

ההרפתקה שהפכה לתעלומה

לדברי הקצין, הוריו של הילד התרגשו מאוד לראות את הבן ומיהרו לגונן עליו ולהרגיע אותו. "היה חשוב להם להכניס אותו לסביבה מוגנת, רחוק מכל ההמולה", הסביר.

נאווה כהן, גיסתו של ניצן, ביקשה להודות בשם המשפחה למתנדבים הרבים שהשקיעו מאמצים והתגייסו למען המטרה. "כולם התאחדו סביב הרצון למצוא את ניצן חי בריא ושלם וזו הייתה חוויה מרוממת", ציינה נאווה בהתרגשות.

במשטרה ממשיכים לבדוק מה גרם לניצן הקטן להתרחק מבני משפחתו ומה עבר עליו במשך השעות הארוכות בקור, אך סביר להניח שההרפתקה המפחידה תישאר בגדר תעלומה.