ביבי ושרה פותחים מספרה

כדי לחסוך את הצורך לצאת מהבית למספרות ולמאפרים בכל פעם שנערך אירוע רשמי בהשתתפות בני הזוג נתניהו, החליטו השניים להקים חדר איפור ותספורת פרטי משלהם. ההשקעה הפעם – לא על חשבון הציבור

במשפחת נתניהו התהדרו לאחרונה בתוספת חדשה למעונם הרשמי - מספרה וחדר איפור, כך מדווח הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות". המספרה הפרטית, שנבנתה בחדרון קטן בבית ראש הממשלה, כוללת את כל הציוד ההכרחי לטיפוח המראה הרשמי של הפנים של המדינה: כיסא ספרים, כיור לחפיפת השיער, מראה, מכשיר לייבוש השיער ומספריים - ממש כמו במספרה בשנקין.

כל אלו שדואגים למקורות המימון של פרויקט הטיפוח האקסקלוסיבי של משפחת נתניהו יכולים להירגע: מלשכת ראש הממשלה נמסר כי התקנת המספרה וחדרי האיפור, לרבות כל הציוד הנלווה, בוצעה על חשבון בני הזוג נתניהו ולא נעשה שימוש בכספי הציבור. בחדר בו הותקן הציוד כבר היה חיבור לצנרת וכל מה שנותר לעשות הוא לחבר כיור מיוחד שישמש לצורכי המספרה.

בלשכת ראש הממשלה הוסיפו כי התקנת הציוד בחדרון הקטן בביתם של משפחת נתניהו נועדה לייעל את ההכנות לאירועים מיוחדים אליהם יוצאים בני הזוג. ראש הממשלה ורעייתו ידועים כמי שמשקיעים בהופעתם החיצונית טרם השתתפותם באירוע רשמי, דבר שעד היום חייב יציאת שיירות מיוחדות של מאבטחים ומכוניות כדי ללוות את בני הזוג למספרה או מאפר חיצוניים. עכשיו יוכלו בני הזוג נתניהו "לשמור על הפריזורה" כבר מהבית.

הווידאופדיה: בנימין נתניהו 

רגע לפני שהעשור מסתיים, בואו לבחור את אישיות העשור שלכם!! הצביעו בסקר המפורסם בדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק.