פצוע אנוש ו-5 פצועים קל בתאונה בכביש המנהרות

אוטובוס ריק מנוסעים התנגש ב-3 מכוניות במנהרה סמוך לשכונת גילה בירושלים. עדיין לא ברור מה גרם לנהג לסטות ממסלולו, אך האוטובוס נבלם לבסוף רק כשעלה על המונית. צוותי ההצלה התקשו להגיע ל נהג המונית שנפצע קשה, כיוון שהמנהרה נחסמה. לבסוף הוא הועבר לביה"ח הדסה עין כרם בירושלים לקבלת טיפול רפואי

נהג מונית נפצע אנושות וחמישה נוספים נפצעו קל בתאונה שאירעה לקראת ערב בכביש המנהרות סמוך לירושלים. אוטובוס שנסע במנהרה הקרובה לשכונת גילה בעיר, סטה מנתיבו ופגע בשלוש מכוניות.

עדיין לא ברור מה גרם לנהג האוטובוס לסטות מנתיב הנסיעה ולהתנגש במכוניות שנסעו בנתיב הנגדי. כיוון שאין הפרדה בין הנתיבים הוא פגע בטרנזיט ובג'יפ, עד שנבלם לבסוף לאחר שעלה עם חלקו הקדמי על המונית. כוחות הכיבוי התקשו להגיע אל הפצועים שנלכדו ברכבים, עקב הפקק שנוצר בכניסה למנהרה.

רק לאחר מספר דקות הצליחו כוחות ההצלה להגיע אל מקום התאונה וחילצו את נהג המונית מתוך הרכב המעוך. הנהג שנפצע באורח קשה מאוד הועבר לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. יתר הפצועים נפצעו קל ופונו בהמשך לקבלת טיפול רפואי.

"עדי ראייה סיפרו שהמונית נמעכה לחלוטין בחלק הקדמי. "הוא ממש עלה עליה", סיפר אחד הנוכחים במקום לחדשות 2 באינטרנט. למרבה המזל האוטובוס היה ריק מנוסעים. בוחני משטרה הגיעו למקום התאונה בניסיון להבין מה גרם לאוטובוס לסטות מנתיב הנסיעה.