אורן זריף נגד "בזק": גורמים לזעזועים אנרגטיים בקוסמוס

המטפל המיסטי פותח חזית חדשה במלחמתו על "טוהר התקשור". הפעם על הכוונת – חברת הטלפוניה "בזק". "לקחת את הדבר המיוחד הזה שנקרא תקשור ולהפוך אותו לגימיק תקשורתי זה דבר שלא ייעשה", זועם זריף ודורש פיצוי של כ-18 מיליון שקלים שיועברו לתרומות

עוול למדריכים הרוחניים. זריף (חדשות 2)

לאחר הקרבות המתוקשרים שלו נגד ירון לונדון, שפעת החזירים ואורי גלר, פותח המטפל "העל טבעי" הידוע אורן זריף במערכה חדשה - והפעם מול חברת "בזק".

זריף הודיע כי החליט לתבוע את ענקית התקשורת בגין קמפיין ה"תקשור" שהיא מנהלת לאחרונה, בו נשמע גידי גוב מכריז על מבצעים חדשים של החברה, כשברקע מופיע לוח סיאנס.

ביום חמישי האחרון קרא זריף המטפל המיסטי בבלוג שלו באתר תפוז להוריד לאלתר את התשדיר. "פרסומת זו גורמת עוול אדיר למדריכיי הרוחניים", נימק זריף בהודעתו, "ואף יכולה ליצור מצב של זעזועים אנרגטיים בקוסמוס ונטרול רשתות אלחוטיות ושיבוש קליטה באינטרנט".

סכנה ליקום?

המטפל השנוי במחלוקת אף הזהיר כי אסור ליצור 'מצב דמה' בתקשור, "מאחר שהדבר יכול לגרום למצבים שליליים בלתי הפיכים ביקום בכלל, ובעולם שלנו בפרט".

במכתב מתרעם זריף על העובדה ש"בזק" לא השתמשה בו כאסמכתא רוחנית טרם העלאת הפרסומת. "מן הדין ומן הצדק כי היה עליכם לפנות אליי לפני העלאת קמפיין הפרסום הנ"ל, ולבקש כי אתקשר עם מדריכיי הרוחניים על מנת שאוכל בדרך לא דרך לקבל את האישור לכך", ציין זריף.

לאחר התייעצות קלה עם "החלונות הגבוהים", החליט המתקשר כי על החברה לשלם קנס בסכום של 18 מיליון שקלים. בניגוד למה שהיה אפשר לחשוב, הכסף לא צפוי להגיע לכיסו הפרטי של המתקשר ואף לא למדריכיו הרוחניים. "לשם תיקון המעוות עליכם להעביר סך של 5.5 מיליון שקלים לפקודת עמותת 'תנו לחיות לחיות', וסכום נוסף של 12.5 מיליון שקלים שיוקצה לפתיחת פקולטה למדעי התקשור", פירט זריף.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הביע המתקשר חרדה "לנזקים בקוסמוס" והדגיש כי "לקחת את הדבר המיוחד הזה שנקרא תקשור ולהפוך אותו לגימיק תקשורתי זה פשוט דבר שלא יעשה". עוד איים זריף, "אם לא אקבל תגובה מחברת "בזק", אתחיל להפיץ את דעתי האישית ואת דעתם של רבנים ומיסטיקנים".

מחברת בזק נמסר: "בזק שמחה על הצלחת הקמפיין ועל התגובות הנלהבות".