בניזרי מהכלא: "מאוכזב קשות מאוכלי שולחני"

במהלך החודשים האחרונים מקבל בניזרי מאות מכתבי תמיכה בו לכלאו, אך נראה כי הוא חש נבגד בידי הקרובים ביותר אליו, כפי שהוא כותב במכתב התשובה. "את זאת אני כותב למרות אכזבותיי הקשות מאנשים שהיו מאוכלי שולחני שהתנכרו אלי, הוא כותב

בניזרי מהכלא: חש נבגד (אתר "חרדים")

ארבעה חודשים לאחר שעטה על עצמו את מדי האסיר, הרב שלמה בניזרי כנראה מתחיל להתרגל לביתו החדש לשנים הקרובות. במהלך החודשים האחרונים מקבל בניזרי מאות מכתבי תמיכה בו אך נראה כי עדיין גם הוא חש נבגד בידי הקרובים ביותר אליו, כפי שהוא כותב במכתב אותו מפרסם אתר "חרדים".

"את זאת אני כותב למרות אכזבותיי הקשות מאנשים שהיו מאוכלי שולחני שהתנכרו אלי, והן מציבורים אחרים", כותב שר הבריאות לשעבר. "רוב עם ישראל הם אנשים כמוכם אוהבי אדם, עם נשמה יהודית טהורה אשר הרעיפו עלי את זה קודם כניסתי למאסר, והן לאחר כניסתי למאסר, בצורה המעוררת השתאות והתרגשות עצומה".

בניזרי כותב גם על שגרת יומו בבית הכלא: "סדר יומי הרוחני לא השתנה והוא ממשיך להיות עמוס בעבודת ה', הן בשיעורי תורה רבים והן בכתיבת ספרי בנושא זמנים בהלכה". הוא מוסיף לכל כותבי מכתבי התמיכה שנשלחו אליו: "מכתבכם אלי ריגשני רבות עד כדי דמעות רבות, דמעות רבות שהן בגדר 'מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה', את אהבתי לה' יתברך, את אהבתי לבני משפחתי ואת אהבתי אליכם".

את המכתב חותם בניזרי בתקווה לעתיד ורוד יותר מבחינתו: "תקוותי ותפילתי לה' יתברך שאזכה להיות עמכם, במחיצתכם בקרוב כדי להמשיך להשפיע ולהרעיף את כל מה שביכולתי למען עם ישראל". עוד הוא מציין, כי "בטוח שפה אני מועיל פחות (בבית הכלא י.ז.), למרות שאני עושה רבות גם כאן, ובעיקר, למען שמו באהבה".