בן 8 נפצע קשה - כנראה נפל מחומה

משפחתו של הילד לא ידעה להצביע מאיזו חומה נפל. נבדק חשד נוסף לפיו הילד נפגע ממכונית חולפת. צוות מד"א טיפל בילד במקום התאונה ומסוק של חיל האוויר פינה אותו לבית החולים רמב"ם, כשהוא סובל מפגיעת ראש קשה

ילד בן 8 נפצע קשה (חדשות 2)

ילד בן 8 נפצע הערב קשה בכפר ריינה שבגליל המערבי. צוות ניידת טיפול נמרץ של מד"א טיפל בילד במקום התאונה ומסוק של חיל האוויר פינה אותו לבית החולים רמב"ם, כשהוא סובל מפגיעת ראש.

נסיבות התאונה נבדקות והן אינן ברורות: ממד"א נמסר כי הילד נפגע מפגיעת מכונית, אולם בני המשפחה טוענים כי הוא נפל מחומה, אך לא ידעו להצביע על איזו חומה עמד או ישב. גורמים המעורבים בחקירה בודקים את החשד שהילד נדרס, אך עדיין לא מצליחים לאתר את מקום התאונה המדויק.

שלשום: ילד בן 10 נפצע קשה

שלשום נפצע ילד בן 10 באורח קשה מפגיעת רכב פרטי, בשעה שחצה את הכביש במעבר חצייה בתל אביב. על פי החשד, נהג הרכב הפוגע לא הבחין בילד שנסע על סקייטבורד ולא הספיק לבלום לפני שפגע בו.

התאונה אירעה בשעה סמוך לשעה 16:30 בצומת הרחובות דרך הגבורה ודרך השלום בתל אביב. הילד הפצוע פונה על ידי צוות מד"א לבית החולים "שיבא" תל השומר עם פגיעת ראש כשהוא מחוסר הכרה, והועבר לטיפול נמרץ.

בתאונת דרכים נוספת שאירעה בשעות הערב ברחובות, נפצע ילד בן 12 במצב בינוני. הילד, חצה את הכביש ברחוב מלחמת יום כיפור בעיר, כשרכב פרטי פגע בו ופצע אותו. הוא פונה עם פגיעת ראש, על ידי צוות מד"א לבית החולים "קפלן" בעיר.