ת"א: ילד שרכב על סקייטבורד נפצע קשה מרכב

ילד בן 10 נפצע קשה לאחר שנפגע מרכב בזמן שחצה את הכביש במעבר חצייה בתל אביב. מחקירה ראשונית עולה כי הילד נסע על סקייטבורד ברחוב דרך השלום בתל אביב, ורכב פרטי שלא הבחין בו פגע בו בעוצמה. צוות מד"א פינה את הילד לבית החולים "תל השומר" לטיפול רפואי

נפגע בזמן שעבר במעבר חצייה. ארכיון (חדשות 2)

תאונה קשה בתל אביב: ילד בן 10 נפצע באורח קשה מפגיעת רכב פרטי, בשעה שחצה את הכביש במעבר חצייה בתל אביב. על פי החשד, נהג הרכב הפוגע לא הבחין בילד שנסע על סקייטבורד ולא הספיק לבלום לפני שפגע בו.

התאונה אירעה בשעה סמוך לשעה 16:30 בצומת הרחובות דרך הגבורה ודרך השלום בתל אביב. הילד הפצוע פונה על ידי צוות מד"א לבית החולים "שיבא" תל השומר עם פגיעת ראש כשהוא מחוסר הכרה, והועבר לטיפול נמרץ.

בתאונת דרכים נוספת שאירעה בשעות הערב ברחובות, נפצע ילד בן 12 במצב בינוני. הילד, חצה את הכביש ברחוב מלחמת יום כיפור בעיר, כשרכב פרטי פגע בו ופצע אותו. הוא פונה עם פגיעת ראש, על ידי צוות מד"א לבית החולים "קפלן" בעיר.

לפני 4 חודשים: רוכב סקייטבורד נפצע קשה ביהוד

לפני כארבעה חודשים נפצע ילד בן 11 ביהוד על ידי רכב פרטי, שעה שנסע על סקייטבורד ממונע ברחוב בעיר. הילד, נפצע קשה בתאונה, אך הרכב הפוגע מסוג סקודה נמלט מהמקום. הוא אותר כעבור מספר שעות באזור ראשון לציון על ידי ניידות משטרה.

צוות מד"א שהגיע אז לזירת התאונה, מצא את הילד שוכב על הכביש עם חבלת ראש קשה. הילד נזקק להנשמה ופונה במצב קשה לתל השומר. שלושת החשודים שנמצאו ברכב הנמלט נעצרו על ידי המשטרה כמה שעות מאוחר יותר.