ת"א: כוחות משטרה רבים חיפשו אחר נערה שברחה מהבית

הוריה של נערה בת 13 מת"א נשמו לרווחה כשבתם שבה הביתה, אחרי שנעדרה כיממה. הנערה, שכבר איימה בעבר כי תברח מהבית, החליטה להוציא הפעם לפועל את איומיה וברחה מהבית. במשך שעות חיפשו כוחות משטרה רבים אחריה, לאחר שיצאה לשכנים אתמול בשעות אחר הצהריים ולא חזרה עד היום בערב

ברחה מהבית והקפיצה את המשטרה. אילוסטרציה (חדשות 2)

סוף טוב לדרמה גדולה בתל אביב: חזרה לביתה הנערה בת ה-13 מדרום העיר שהקפיצה את כל מחוז ת"א לאחר שיצאה מביתה אתמול בערב ומאז לא שבה. הנערה שיצאה לבית קרוביה שגרים סמוך לביתה, שבה בריאה ושלמה. הסיבה להיעלמותה הזמנית: מרד נעורים.

היום בצהריים דיווחו הוריה של הנערה שהיא יצאה מביתם בדרום תל אביב אתמול בשעות אחר הצהריים, כדי להביא פטרוזילה מקרובי משפחה. ההורים סיפרו למשטרה כי הנערה אכן הגיע לקרובים, לקחה את הפטרוזיליה ויצאה משם - אך לא שבה הביתה.

בעקבות כך נפרשו צוותי חיפוש גדולים ברחבי העיר: מסוקים הועלו לאוויר, כלבנים סרקו את הרחובות ויחידה של זק"א הצטרפה לחיפושים.

לאחר כמה שעות של חיפושים בהם לא נמצאה הילדה, התקיימה הערכת מצב המשטרה בראשות מפקד מחוז תל אביב, ניצב שחר איילון. במשטרה לא שללו את האפשרות שהנערה החליטה לברוח מהבית, משום שכבר איימה פעמים רבות בעבר כי תעשה זאת.

רק בשעות הערב היום חזרה, כאמור, הנערה המורדת לביתה וכוחות המשטרה חזרו לשגרה.