"הוא הבטיח שייתן את חייו בשבילי - וקיים"

ליעד הראל, בן 25 מירושלים, נהרג אתמול בתאונת דרכים כאשר היה בדרכו לקריית גת להכין סרט לחברתו - לה התכוון להציע נישואין בסוף השבוע. האירוע השמח כל כך התחלף באירוע טראומטי, ובמקום חתונה יש הלוויה. בת זוגו של ליעד, גל בן אור, מתאבלת ומספרת בראיון מיוחד: "הוא היה היהלום שבכתר"

תנאי מזג האוויר הקשים גבו אתמול את חייו של ליעד הראל, בן ה-25 מירושלים, ימים ספורים בלבד לפני שעמד להציע נישואים לחברתו גל בן אור. ליעד היה בדרך להוריה של גל בקריית גת, שם המתינה טבעת האירוסין. הוא גם תיכנן להכין סרט וידאו לקראת ההצעה הגדולה, שכבר לא תגיע.

"ליעד היה בן אדם מדהים, מהרגע שהכרתי אותו התאהבתי בו", סיפרה לחדשות 2 בכאב חברתו גל. "הוא דאג לעולם, דואג לי והייתי תמיד הראשונה אצלו. יצאנו שלוש שנים והיה לי חשד שהוא הולך להציע לי נישואין בסוף השבוע, די ציפיתי לזה, ועכשיו קיבלתי את הטבעת והיא הכי מדהימה בעולם. זאת הטבעת שחלמתי עליה והוא ידע בדיוק מה רציתי".

הראל היה קצין בצנחנים ומאבטח שעבד עם עם ראשי ממשלה. "הוא השתחרר סגן מהצבא והתחיל לעבוד איתי במשרד ראש הממשלה", מספרת גל. "במהירות הוא קודם לאחראי משמרת, בתקופת אולמרט וגם עכשיו בתקופת נתניהו".

הלוויה במקום חתונה

גל אומרת שנסיבות התאונה לא ידועות לה: "קראתי בעיתון שהוא נסע מהר, אבל אני לא יודעת וזה גם לא מעניין אותי, בשבילי, הדבר הכי יקר שלי בחיים אבד. לא משנה לי איך זה קרה. הייתי אמורה להתקשר בתחילת השבוע לבשר בשורה אחרת, ועכשיו אני מתקשרת לבשר בשורה גרועה הרבה יותר".

"הוא הבטיח שהוא אף פעם לא יעזוב אותי ואמר שייתן את החיים שלו בשבילי, ואתמול הוא נסע להכין לי סרט להצעת נישואים ונתן את החיים שלו בשבילי", אומרת גל בבכי. "הוא הבן אדם הכי אהוב בכל מסגרת שהיה בה, היהלום שבכתר, בעבודה לא היה אחד שלא העריץ אותו, ולא היה בן אדם שהעריץ אותו יותר ממני".

"המכונית היתה מרוסקת לחלוטין"

מחקירת המשטרה עולה כי הראל נסע אתמול בבוקר מירושלים לכיוון קריית גת. על פי החשד, באחד העיקולים לפני הכניסה לעיר ביתר עילית הוא איבד את השליטה על מכוניתו והתנגש חזיתית במשאית שנסעה בנתיב הנגדי. בחני משטרת התנועה בודקים האם הראל נסע במהירות גבוהה שעלתה לו בחייו, לאחר שהחליק על הכביש הטוב.

"הכביש הרטוב יחד עם המהירות מופרזת הביאו ככל הנראה לתוצאה הקטלנית", הסביר אתמול בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט פרמדיק מד"א ירושלים, מוטי הכט. "המכונית הפרטית היתה מרוסקת לחלוטין וכל החלק הקדמי שלה נמעך. הנהג לא היה בחיים כשהגענו למקום".