בזק "סיפחה חזרה" את השטחים ואת הגולן

אתר חברת התקשורת הציג אתמול מפה של ישראל בקווי 67' - שטחי יהודה ושומרון, בהם יישובים גדולים במיוחד כמו אריאל או קרית ארבע, פשוט נעלמו מהמפה ואף נצבעו באותו צבע בהם נצבעה רצועת עזה. גם הגולן "הוחזר" לאסד. בעקבות פניית אמצעי התקשורת, היום "סופחו" השטחים בחזרה והמפה סוף סוף עודכנה

מפת ישראל המתוקנת של בזק (חדשות 2)

אתמול פירסמנו כאן באתר חדשות 2 כי באתר האינטרנט של חברת "בזק" מופיעה מפה שהציגה את ישראל בקווי 67'. מ"בזק" נמסר כי מדובר ב'טעות מאייר' וכי התקלה תתוקן, ואכן כבר היום, חזרה המפה באתר לגבולות המעודכנים של ישראל.

בעמוד בתי המרקחת המסביר על האפשרויות החדשות באתר הופיעה אתמול מפת ישראל מאילת ועד מטולה, אך במערב - שטחי יהודה ושומרון בהם יישובים גדולים במיוחד כמו אריאל או קרית ארבע פשוט נעלמו ואף נצבעו באותו צבע בהם נצבעה גם רצועת עזה.

בנוסף החליטו בבזק לבוא כנראה לקראת נשיא סוריה בשאר אסד, ועוד לפני משא ומתן כלשהו הוחזרה רמת הגולן ואיננה תחת ריבונות ישראלית. אם אתם גרים באזור יהודה ושומרון אתם בוודאי יודעים שיש בתי מרקחת באזור, אך אלו אינם בנמצא וכל בתי המרקחת שכן רשומים הם במסגרת "קווי 67'".

בפנייה לבזק לבדיקת העניין אמרו אתמול בבזק כי מדובר ב'טעות מאייר' וכי אין כוונה פוליטית מאחורי האיור החלקי. התגובה הרשמית היתה: "בתי המרקחת הקיימים בערים שציינתם מעודכנים באתר וכך גם מפת ההגעה אליהם. מפת הסימולציה המתייחסת אך ורק לשירות החדש שהושק לפני שבוע עדיין עוברת עדכונים וכבר במהלך היום יעודכנו בה החלקים החסרים".

בבזק הבטיחו כי הדבר יתוקן היום - וקיימו: החברה "סיפחה" בחזרה את השטחים הרלוונטיים.