"בזק" החזירה את השטחים ואת הגולן

לפי מפה באתר חברת התקשורת - שטחי יהודה ושומרון, בהם יישובים גדולים במיוחד כמו אריאל או קרית ארבע פשוט לא קיימים ואף צבועים באותו צבע בהם צבועה רצועת עזה. גם הגולן הוחזר לאסד. תגובת החברה: "מדובר בטעות מאייר"

מפת ישראל לפי בזק (חדשות 2)

אתר 144 של בזק כבר פועל מספר שנים במתכונתו הנוכחית. לשירות מציאת מספרי טלפון של אנשים על פי שמם ואזור מגוריהם נוספה לאחרונה אפשרות חדשה - למצוא בתי מרקחת תורנים ברחבי הארץ לרווחת כל אלה הזקוקים בדחיפות למצרכים שכאלה.

בעמוד בתי המרקחת המסביר על האפשרויות החדשות באתר מופיעה מפת ישראל מאילת ועד מטולה, אך במערב - שטחי יהודה ושומרון בהם יישובים גדולים במיוחד כמו אריאל או קרית ארבע פשוט לא קיימים ואף צבועים באותו צבע בהם צבועה רצועת עזה.

בנוסף החליטו בבזק לבוא כנראה לקראת נשיא סוריה, בשאר אסד ועוד לפני משא ומתן כלשהו הוחזרה רמת הגולן ואיננה תחת ריבונות ישראלית. אם אתם גרים באזור יהודה ושומרון אתם בוודאי יודעים שיש בתי מרקחת באזור, אך אלו אינם בנמצא וכל בתי המרקחת שכן רשומים הם במסגרת "קווי 67'".

בפנייה של אתר ערוץ 7 לבזק לבדיקת העניין הגיבו בבזק כי מדובר בטעות מאייר וכי אין כוונה פוליטית מאחורי האיור החלקי וזו התגובה הרשמית אשר העבירו בנידון: " בתי המרקחת הקיימים בערים שציינתם מעודכנים באתר וכך גם מפת ההגעה אליהם. מפת הסימולציה המתייחסת אך ורק לשירות החדש שהושק לפני שבוע עדיין עוברת עדכונים וכבר במהלך היום יעודכנו בה החלקים החסרים".

בבזק מבטיחים כי הדבר יתוקן כבר מחר, אנחנו נעקוב האם בזק תספח בחזרה את השטחים הרלוונטיים.