רוצים להשתתף בראיון עם אלעזר שטרן?

אחרי שפשט את המדים ועבר לאזרחות, האלוף במיל' אלעזר שטרן מפרסם ספר שבו הוא פורס את חוויותיו מהשירות הצבאי כקצין חובש כיפה. מי שהיה קצין חינוך ראשי בצה"ל וראש אכ"א, עוסק עכשיו ביהדות מכיוון קצת שונה. יש לכם שאלות לאלוף שטרן? שלחו אותן אלינו בטוויטר ובפייסבוק. השאלות הנבחרות יופנו היום לשטרן בשידור חי

השאלות הנבחרות יוצגו לשטרן בשידור חי (חדשות 2)

אחרי שפשט את המדים ופרש מתפקידו כראש אגף כוח אדם בצה"ל, האלוף במיל' אלעזר שטרן פונה לתחום האזרחי, אך לא זונח את הדת ואת העבודה עם אנשים. בימים אלה הוא מנסה להשפיע ממשרדו החדש בקרן ג'נסיס, שפועלת לפיתוח והעצמה של זהות יהודית בקרב יהודים דוברי רוסית ברחבי העולם, ומתמקד בנושא הגיור של יהודים מחבר העמים.

במקביל הוא הוציא השבוע לאור ספר בשם "משא כומתה - ניווטים בגובה העיניים", שבו הוא מגולל את החוויות המורכבות שהיו לו כקצין חובש כיפה בין הלוחמים למתנחלים, בין הרבנים לרמטכ"ל דן חלוץ ובסוגיות נוספות שבהם עסק בין היתר כקצין חינוך ראשי לשעבר.

היום יגיע האלוף שטרן להתראיין בתכנית "פגוש את העיתונות" עם דנה ויס שתועבר בשידור חי גם באתר האינטרנט החל מהשעה 17:45. אם גם אתם רוצים להשתתף בתכנית, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לדף האוהדים של "חדשות 2 בפייסבוק, או לטוויטר של חדשות 2 ולשלוח את שאלותיכם לאלוף במיל שטרן. שאלות נבחרות לשר ולפרשנים יוצגו על המסך בזמן התוכנית, ואת חלקן תשאל דנה ויס בשידור חי.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2