חלום היורו מתרחק: ישראל הפסידה לבלגיה 1:0

שלושה ימים לאחר התבוסה לנבחרת וויילס, נבחרת ישראל הפסידה שוב במגרש הביתי במסגרת מוקדמות יורו 2016 - הפעם לבלגיה. שחקני הנבחרת הישראלית לא רשמו לעצמם שערים במהלך כל המשחק, מנגד פלאיני הבלגי הבקיע שער כבר בדקה ה-9

שוב הפסידה. שחקני ישראל ובלגיה, הערב (רויטרס)

אכזבה נוספת לישראל: למרות התמיכה מהקהל האוהד שנהר בהמוניו לאצטדיון טדי בירושלים, הנבחרת הישראלית הפסידה גם הערב (שלישי) במוקדמות יורו 2016, הפעם הייתה זו נבחרת בלגיה שניצחה אותה 1:0. זהו הפסדה השני ברציפות של הנבחרת הישראלית, שלושה ימים בלבד לאחר ההפסד הקודם לנבחרת וויילס באצטדיון סמי עופר בחיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שחקני הנבחרת לא הפגינו יכולת טובה במחצית הראשונה. במחצית השנייה הם אמנם השתפרו מאוד, אבל לא הצליחו להבקיע אפילו שער אחד. הנבחרת הבלגית, מנגד, עשתה את שלה כבר בדקה התשיעית עם שער של הקשר מרוואן פלאיני.

שרן ייני הישראלי ואדן הזאר הבלגי (רויטרס)

האוהדים הישראלים הנמיכו ציפיות לקראת הערב, בעיקר משום שבלגיה נחשבת לנבחרת חזקה ומדורגת כיום במקום הרביעי בעולם - כך על פי דירוג פיפ"א. המשחק שנערך הערב באצטדיון טדי אמור היה להיערך כבר בקיץ האחרון, אולם הוא נדחה בשל מבצע "צוק איתן".

כאמור, גם במוצ"ש הפסידה הנבחרת הישראלית. באצטדיון סמי עופר החדש בחיפה, לעיני 30 אלף אוהדים - בהם גם ראש הממשלה נתניהו ויו"ר האופוזיציה הרצוג - עלתה הנבחרת לכר הדשא והפסידה 3:0 לנבחרת וויילס. ישראל, שניצחה בכל שלושת המשחקים שקדמו לאותו ערב, קיוותה לשמור על מיקומה במקום הראשון של בית 2, אולם זה לא קרה.