אחות החתן "חטפה" סוכריה בראש - ואושפזה

השלכת סוכריות כבר הפכה למסורת באירועים משמחים בבית הכנסת, אבל אחותו של חתן שבאה להשתתף ב"שבת חתן" באשדוד ודאי לא תיארה לעצמה שאת היום השמח הזה היא תסיים בבית החולים. האישה נפגעה בראשה מפגיעה ישירה של סוכריה, התעלפה ופונתה לביה"ח ואושפזה למספר ימים להשגחה

זהירות: סוכריות (AP)

את "שבת החתן" הזאת, אחות החתן ככל הנראה תזכור עוד זמן רב: האחות "חטפה" סוכריה בראש, התעלפה ואושפזה בבית החולים - כך מפרסם אתר "אתרוג".

על פי המסורת היהודית, ב"שבת חתן" נוהגים לזרוק סוכריות וממתקים אחרים על החתן, או חתן בר המצווה שעולה לתורה - מנהג המכונה "אויפרוף". הילדים מתרוצצים ומתחרים מי יאסוף יותר ממתקים ולמי יהיו כיסים מלאים בסוכריות ובוטנים.

אלא שבשבת האחרונה האירוע המשמח והחגיגי הסתיים בבית החולים. בשבת עלייה לתורה לחתן בבית הכנסת ברובע ג' באשדוד, עם הכרזתו של גבאי בית הכנסת "יעמוד החתן..." החלו להתעופף סוכריות לכל עבר.

אחת מהסוכריות פגעה בדיוק רב בראשה של אחות החתן, שהתעלפה ונזקקה לטיפול רפואי מחשש לזעזוע מוח. היא פונתה לבית החולים ואושפזה למעקב של מספר ימים.

הנוכחים במקום היו מבוהלים והמקרה החריג העיב על השמחה. אז אם אתם משתתפים בשבת חתן  - כדאי לזכור שיש לנקוט זהירות בעת זריקת הסוכריות, כדי שהאירוע יסתיים עם טעם מתוק בפה.