אם אוכלים סופגניות וודקה - לא נוהגים

על סופגניות וודקה למכירה מגיל 18 בלבד כבר שמעתם? בחנוכה הקרוב אולי תהיה לשוטרים עוד עבודה: לבדוק כמה סופגניות אכלו הנהגים. חברת אלכוהול שכרה קונדיטור – ברמן לייצר סופגניות מוודקה בטעם שזיף שחור, בתוספת נגיעות ריבה. אז אם אכלתם יותר משתי סופגניות, כדאי שתמצאו נהג תורן

על סופגניית אלכוהול כבר שמעתם? (יח"צ "חורטיצה")

חג החנוכה מתאפיין בכל שנה כחג הילדים, פסטיגלים, מחזות זמר סביבונים ודמי חנוכה. אבל השנה, אם אתם מעל לגיל 18, תוכלו להנות מאטרקצייה ייחודית במיוחד: חברת אלכוהול המשווקת בישראל של מותג הוודקה "חורטיצה" החליטה לשנות את הרגלי החג ולסובב לכם את הראש.

לא עוד סופגניות מתוקות עם ריבה, שוקולד או ריבת חלב, מעכשיו תוכלו להנות מסופגניות ווודקה במסיבות החנוכה. החברה שכרה קונדיטור מוסמך שהוא גם ברמן ומתמחה באלכוהול שיאפה את הסופגניות המיוצרות מוודקה חדשנית בטעם שזיף שחור, בתוספת נגיעות ריבה.

בחברה ממליצים לנהגים לא לאכול יותר משתי סופגניות, לפני שהם נכנסים למכונית. אז אם הפרזתם באכילה, כדאי מאוד שתשריינו לעצמם נהג תורן. לא בטוח שהשוטר שיעצור אתכם יקבל את ההסבר: "בסך הכל אכלתי סופגניה".

סופגניות לבגירים בלבד

"כל השנים היה מקובל שבעיקר ילדים הם קהל היעד של סופגניות, אבל זה סוד ידוע שהמבוגרים מחכים לסופגניות לא פחות, והילדים הם מקסימום התרוץ", אמרו בחברה שמשווקת את הוודקה.

"לכן החלטנו לצאת בסדרת סופגניות המתאימה למבוגרים ולציבור הבליינים. כמובן שבהתאם לחוק, אנו מציבים שלטים מתאימים שמודיעים שהסופגנייה אסורה למכירה למי שמתחת לגיל 18, ונמכרת בהצגת ת.ז בלבד".