מסילת ציון: בת 35 נכוותה קשות בשריפה בביתה

אישה בת 35 נפצעה קשה מאוד משריפה שפרצה בביתה. אמה של האישה ששהתה עימה באותה העת בבית, נפגעה קל משאיפת עשן. השבוע שוחררה לביתה הפעוטה שנפצעה בשריפה בבית במישר. אחרי שהרופאים נאבקו על חייה, היא התאוששה באופן ניכר ומצבה מוגדר טוב

נסיבות השריפה נבדקות. אילוסטרציה (חדשות 2)

אישה כבת 35 נפצעה הבוקר קשה מאוד בשריפה שפרצה בבבית פרטי, במושב מסילת ציון הסמוך לבית שמש. אמה של האישה נפצעה קל משאיפת עשן. צוות של מד"א שהוזנק למקום פינה את השתיים לבית החולים הדסה עין כרם, וחוקר דליקות של שירותי כיבוי אש בוחן את נסיבות השריפה.

"כשהגענו למקום מצאנו את האישה עם כוויות נרחבות על גופה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הפרמדיק רן אבלס, "רק שתיהן היו בבית כשהגענו". האם, בשנות ה-60 לחייה שהתה בבית יחד עם הבת בעת השריפה.

צוות של כיבוי אש כבר הצליח לכבות את האש עד שהגיע הצוות הרפואי שטיפל בנשים במקום ופינה אותן לבית החולים. ממד"א נמסר כי הבת סובלת מכוויות קשות, מדרגה ג', בכל חלקי גופה. "הבת מורדמת ומונשמת", נמסר מבית החולים הדסה עין כרם.

מצבה של הפעוטה ממישור משתפר

אתמול שוחררה לביתה התינוקת שנפגעה קשה בשריפה שפרצה בביתה שבמושב מישור, לפני כשבוע.

הפעוטה מיכל רוגל, חולצה יחד עם אימה שירי, לאחר שנפגעו קשה משאיפת עשן משריפה שנגרמה ככל המראה מקצר חשמלי. הרופאים נאבקו על חייה של מיכל, בעוד שמצב האם התייצב והוגדר בינוני.

התינוקת הייתה מורדמת ומונשמת כאשר הגיעה לטיפול נמרץ, אך במהלך השבוע היא החלה לנשום בכוחות עצמה וכעת מצבה הבריאותי מוגדר טוב.