כך התנגש בי סוס באמצע ירושלים

בימים כתיקונם אני עורך בחדשות 2 באינטרנט, אבל הלילה אני פצוע מתאונה מוזרה במרכז ירושלים - לאחר שסוס ורוכבו התנגשו בעוצמה במפתיע בקטנוע עליו רכבנו אשתי ואני. הקטנוע נהרס כליל, ואנחנו יצאנו בנס רק עם פציעות קלות. והסוס? מפקד מחוז י-ם עצר אותו באופן אישי. צפו ברגעי הדרמה

את הידיעה הזו אני כותב ביד אחת. זאת מכיוון שהרופאים חוששים משבר, ויד ימין נמצאת בגבס לשבועיים הקרובים לכל הפחות - מחיר נמוך יחסית בהתחשב בעובדה שסוס התנגש בי חזיתית.

האירוע ההזוי התרחש סמוך לשעה 17:00. אשתי ואני היינו בדרך הביתה אחרי שקנינו לעצמנו כמה דיסקים במתנה. מצב הרוח בכלל היה מרומם, בהתחשב בעובדה כי חזרנו מסופ"ש מפנק בים המלח. התגלגלנו לנו בכיף על הקטנוע במורד רחוב בן סירא במרכז ירושלים וחיכינו בסבלנות לאור ירוק.

והנה, בעוד אנחנו ממתינים ברמזור, לפתע ראינו סוס דוהר ברחוב, ולנגד עינינו הנדהמות נכנסו הסוס ורוכבו היישר בקטנוע שלנו - מראה שכנראה ייחרט במוחי זמן רב. אני נפלתי הצידה והקטנוע עלי. אשתי עפה על הכביש.

אינני יודע מה הסיבה למה שקרה. ייתכן והסוס השתגע, ייתכן שהרוכב איבד שליטה, והיו גם כמה עוברי אורח שטענו כי מדובר בכלל בפיגוע דריסה. בעודי על הכביש, שתי מחשבות חלפו בראשי: הראשונה - מצבה של אשתי ששכבה מטר ממני, והשנייה - הנה עוד אייטם הזוי לספר עליו בחדשות 2 באינטרנט.

תוך שניות הגיעו למקום עשרות עוברים ושבים, גורמי הצלה ומשטרה. סיפרו לי שגם מפקד המחוז המשטרה הגיע, ועצר באופן אישי את בעלי הסוס שניסה להימלט. הרוכב עצמו, בן מיעוטים כבן 20, נראה במצב גרוע משלנו ופונה לבית החולים.

חמש שעות אחר כך ניתן להגיד שניצלנו בנס: אשתי סובלת מחבלה בעצם הזנב, ואני תקוע עם הגבס הזה. מי שחטף את רוב הפגיעה הוא הקטנוע 50 סמ"ק שלי, שאפשר כנראה להכריז עליו "טוטאל-לוס".

ורק נותר לברך שלסוס הזה היה רק כוח סוס אחד...

הכותב הינו עורך בדסק חדשות 2 באינטרנט