הרוג בתאונת דרכים בכביש הערבה

אדם אחד נהרג ואדם נוסף נפצע באורח קל בכביש הערבה, בין "הקילומטר ה-101" של כושי לבין יוטבתה, בהתנגשות בין משאית לרכב פרטי. פרמדיקים קבעו את מותו של הצעיר, בשנות ה-20 לחייו

צעיר בשנות ה-20 לחייו נהרג בשעות הצהריים בתאונת דרכים קטלנית בין משאית למכונית פרטית בכביש הערבה. צוותי מד"א נגב שהוזעקו למקום, בין "הקילומטר ה-101" של כושי לבין יוטבתה, נאלצו לקבוע את מותו ופינו לבית החולים צעיר נוסף שנפצע קל בתאונה.

שני חובשים ושני פראמדיקים שעשו את דרכם חזרה מחופשה באילת נתקלו בק"מ ה-70 לערך על כביש הערבה במחזה המזעזע ומיד החלו לסייע לפצועים במקום. "ראינו את המשאית שנכנסה במכונית הפרטית", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט תמי פלאוט, אחת החובשות.

רופא וחובשים עברו במקרה במקום התאונה

הצוות הרפואי שעבר במקרה המקום תיאר כי המכונית הייתה מפורקת לגמרי. "ראינו שנהג המכונית פצוע במצב קשה מאוד, חילצנו אותו, והחלנו לבצע בו פעולות החייאה במקום", סיפרה פלאוט שיחד עם חבריה ניסו לייצב את מצבו של נהג המכונית הפרטית.

במקביל, עבר גם רופא במקום, שמיד הצטרף לפעולות צוות החובשים והפראמדיקים עד להגעת שאר הכוחות. ניסיונות ההחייאה לא צלחו והרופא קבע את מותו של הצעיר. הצוותים שהגיעו כעבור כמה רגעים פינו את נהג המשאית לבית החולים במצב קל.

באותה השעה נפצעו עשרה בני אדם באורח קל בתאונת שרשרת בגשר מוטה גור, ליד עכו. צוותים רפואים שהוזנקו למקום פינו את הפצועים לבית החולים.