בואו להשתתף בראיון עם השר יובל שטייניץ

ביום שבת הקרוב מגיע השר ד"ר יובל שטייניץ לראיון מיוחד בתכניתנו "פגוש את העיתונות", ואתם מוזמנים להשתתף. שלחו את שאלותיכם למערכת חדשות 2 באינטרנט דרך פייסבוק וטוויטר - ואולי תזכו לקבל את התשובה מהשר בשידור חי

שר האוצר - יובל שטייניץ (חדשות 2)

כשהסערה סביב עסקת שליט בשיאה, מגיע חבר הקבינט המדיני-ביטחוני, השר ד"ר יובל שטייניץ, לראיון עמוק ומקיף בחדשות ערוץ 2. ביום שבת בשעה 17:45, בתכנית 'פגוש את העיתונות', תשוחח דנה ויס עם השר שטייניץ על העסקה שעל הפרק, על מצב הכלכלה הישראלית ועל התמודדותו כשר אוצר עם החלטותיו של ראש הממשלה, נתניהו. לאחר הראיון עם השר, יתכנסו סביב השולחן העגול הפרשנים רינה מצליח, רון בן ישי ושמעון שיפר לדיון בנושאים הבוערים שעל סדר היום המדיני בישראל.

ד"ר שטייניץ, אותו בחר נתניהו לשר אוצר במרץ האחרון, מוצא את עצמו לא פעם נתקל בהחלטות שמקבל נתניהו בנושאים המצויים תחת סמכותו . בנוסף, עליו להתמודד בחודשים בהם הוא בתפקיד עם משבר כלכלי עולמי הפוקד גם את המשק הישראלי.

גם אתם רוצים להשתתף בתכנית ? יש לכם שאלות לשר שטייניץ או לפרשני השולחן העגול? אתר האינטרנט של חדשות ערוץ 2 מציע לכם להעלות שאלות דרך פייסבוק ודרך הטוויטר. שאלות נבחרות לשר ולפרשנים יוצגו על המסך בזמן התוכנית ואת חלקן תשאל דנה ויס בשידור חי.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2