הנעדר מאילת אותר - ופונה לביה"ח

עם שחר ראשון חידשו הבוקר המשטרה ויחידת חילוץ אילת את החיפושים אחר האב בן ה-44 מאילת, שכתב ברשת ה"פייסבוק" על כוונותיו להתאבד. הבוקר הוא אותר, פצוע ותשוש, באמצעות מסוק. הוא פונה לקבלת טיפול בבית החולים

חיפושים אחר נעדר (ארכיון) (חדשות 2)

סוף טוב: הגבר בן ה-44 מאילת, שנעדר ביממה האחרונה מביתו לאחר שפרסם בפייסבוק הודעה לפיה אין טעם לחייו, נמצא הבוקר בחיים על ידי יחידת החילוץ אילת וכוחות משטרה. הוא פונה לבית החולים כשהוא סובל מתשישות - אך בהכרה מלאה.

הנעדר אותר עם שחר ראשון, כשהוא במהלך צעידה במורד אחד הצוקים באזור אילת. מבדיקה מהירה שערכו לו המחלצים התברר כי הוא שבר את שתי צלעותיו. "הוא היה מעט תשוש, אבל בסדר", אמר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט שרגא גרין, מפקד יחידת ההצלה אילת-אילות. "הוא פונה לבית החולים סורוקה". כ-20 מחלצים סייעו בחיפושים ובחילוצו של הנעדר, בנוסף למסוק מיוחד שלווה לצוות החיפושים.

"אין טעם לשום דבר, נכשלתי בהכל"

אמש הזעיקו חבריו של האיש, גרוש ואב לילד אשר עובד בחודשים האחרונים כמדריך צלילה בעיר, את המשטרה והתריעו כי הם פוחדים שישים קץ לחייו כיוון שהוא "עובר תקופה קשה".

הנורות האדומות נדלקו אצל מקורביו של הנעדר, כאשר הבחינו במסר חריג שפרסם ברשת החברתית. "נמאס לי", נכתב בעמוד האישי שלו . "אין טעם לשום דבר, נכשלתי בהכל". בשל השעה המאוחרת, לא הספיקו במהלך הלילה כוחות ההצלה להשלים את מלאכת החיפוש - ועל כן המתינו לשחר ראשון כדי לחדש את החיפושים.הבוקר, כאמור, אותר הנעדר ופונה לבית החולים.

הדוגמנית שהתאבדה כתבה ברשת: "להתראות לנצח"