קלנסאווה: פעוט טבע בתעלת מים ונפגע קשה מאד

שוב רשלנות מצד ההורים כמעט והסתיימה באסון: פעוט בן שנה ו-8 חודשים נמשה מתעלת מים בחצר בית במשולש. הוא פונה ללא דופק במצב קשה מאוד למרכז הרפואי המקומי, שם יוצב מצבו. החשד: האם לא הבחינה בפעוט זוחל לתעלה

כמעט אסון בקלנסאווה. אילוסטרציה (חדשות 2)

כמעט אסון במשולש: פעוט בן שנה ושמונה חודשים טבע בשעות הצהריים בתעלה מלאה במים ונפגע קשה מאוד. אמו, שמשתה אותו מהמים ברגע האחרון, העבירה אותו לטיפול רפואי במרפאה המקומית - שם הצליחו לייצב את מצבו.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 12:00 בצהריים, מתחת לגשר בשער אפרים, בין הישובים טייבה וקלנסאווה. הפעוט שהה בחצר ביתו יחד עם אמו, כשלפתע נעלם. האם החלה לחפשו, ומצאה אותו צף בתעלת מים בסמוך לבית, שנחפרה על ידי בני המשפחה כחלק מהכנות לבניית בית נוסף בשטח הפתוח. בימי הגשם הכבד באזור המרכז לפני כשבועיים, התמלאה התעלה והוצפה במים.

"מקרה קורע לב"

האם משתה את בנה הפעוט מהמים, ומצאה אותו במצב קשה מאוד ללא דופק. הפעוט פונה למרכז הרפואי בקלנסאווה, שם הושב לו הדופק - ומשם הועבר למרכז הרפואי שניידר בפתח תקווה. "האם הייתה היסטרית ולא הפסיקה לבכות", סיפרה היום לחדשות 2 באינטרנט פקד דורית רסולי, קצינת הנוער בתחנת טייבה. "אנו ממתינים לראות מה יהיה מצבו של הילד, ואז נשקול אם להגיש כתב אישום בגין רשלנות".

המשטרה חקרה בשלב זה את אביו של הפעוט, והאם לא נחקרה. "מדובר במקרה קורע לב", אמרה פקד רסולי. "קודם כל אנו מאחלים לילד החלמה מהירה". בשלב זה מוגדר מצבו של הפעוט קשה אך יציב, והוא ממשיך להיות מאושפז במרכז הרפואי שניידר.