הסבתא לא שמה לב, הנכד נפל מהחלון

המשטרה בודקת מה גרם לילד בן 7 ליפול הערב מחלון דירתו שבקומה הראשונה ברחוב הבנים בעפולה. הסבתא, שהייתה בדירה בזמן האירוע, ככל הנראה לא שמה לב לכמה דקות, במהלכן אירע האירוע החמור והיא צפוייה להיחקר בחדש לרשלנות. הילד נפצע בינוני בראשו ופונה לבית החולים העמק

הילד נפל מהחלון. צילום ארכיון (חדשות 2)

רגע אחד של חוסר תשומת לב הוביל לכמעט אסון: ילד בן שבע, תושב עפולה, נפל הערב מחלון ביתו שבקומה הראשונה בבניין מגורים ברחוב הבנים בעיר ונפצע באורח בינוני בראשו. הילד פונה לקבלת טיפול בבית החולים "העמק", המשטרה בודקת חשד לרשלנות מצד סבתו של הילד שהשגיחה עליו.

האירוע התרחש היום סמוך לשעה 17:00, כשהילד שהה בביתו עם סבתו. "הסבתא ככל הנראה לא שמה לב היכן נמצא הילד למשך מספר דקות, ולפתע הוא נפל מהחלון", סיפר הערב לחדשות 2 באינטרנט סנ"צ יוסי שרביט, מפקד תחנת עפולה. "צוות מד"א שהוזעק למקום העניק לילד טיפול ראשוני ופינה אותו עם פגיעת ראש לבית החולים העמק בעיר".

"לא נראה כי מדובר בניסיון התאבדות"

במשטרה בודקים בשלב זה כיצד בדיוק הגיע הילד לחלון - ומשם מעד. "אנו בודקים חשד לרשלנות, ומתשאלים את הסבתא", אמר סנ"צ שרביט. "לא נראה כי מדובר בניסיון התאבדות, קשה לחשוב בכלל שילד בן שבע ירצה להתאבד".

רק לפני כשבועיים נמצא נער בן 14 ללא רוח חיים בתחתית בניין רב קומות באילת. בתום חקירה ארוכה של המשטרה עלה כי ככל הנראה קפץ הנער אל מותו. הנער עלה לארץ מרוסיה לפני כארבעה חודשים בלבד.