המועדון של אושרנקו נפתח מחדש

כמה שעות לאחר שהוגש כתב האישום נגד רוצח בני משפחת אושרנקו, נפתח אתמול מועדון "פרמייר" שהיה בבעלות המשפחה. הבעלים חדשים שרכשו את המקום, ביקש מהמבלים להרים כוסית לזכרם של בני המשפחה שנרצחו: "אני מקווה שהוא גם יגן עלינו וייתן לנו תמיכה מלמעלה"

ויקה סלאמטין, מארחת במועדון ה"פרימייר" לא נחה לרגע: "אני מאוד מתרגשת, ממש. אנשים אומרים תודה שאנחנו פותחים". היא בודקת שהכל ערוך ומוכן לקראת הפרמיירה השמחה-עצובה שאירעה אמש.

כמעט ארבעים יום חלפו מאז הרצח של בני משפחת אושרנקו - חודש ועשרה ימים שבהם היה המועדון שבבעלות המשפחה, ושבו עבד בעבר הרוצח, סגור, ואיש לא העז להיכנס עליו. המבלים מגיעים למועדון כמה שעות לאחר שהוגש כתב אישום נגד הרוצח, ובמקום השמח הזה אין הערב שמחה. בשיאו של הלילה מרימים המבלים כוסית לזכרם של מנהלי המקום, דימה וטטיאנה אושרנקו.

"אני נזכר בזה שהייתי בא, יושב פה והייתי נהנה", מספר אהרון בנדרקר, בעלי המועדון החדש. "אתה מבין? היום זה קצת מבאס, שדימה לא נמצא, אבל החיים ממשיכים".

"אני מקווה שהוא מגן עלינו"

הבעלים החדשים של מועדון "פרימייר" מבטיחים להמשיך לקיים את המסורת של משפחת אושרנקו. המוזיקה היא אותה מוזיקה, האוכל הוא אותו אוכל, האנשים הם אותם האנשים שעבדו במועדון הזה. לשם המועדון הוסיפו את האות "די" לזכרו של דימה.

"אנחנו מרגישים אותו פה", אומר לנו איגור קרסקובסקי, חבר קרוב של משפחת אושרנקו. "אני מקווה שהוא גם יגן עלינו וייתן לנו תמיכה מלמעלה".

ורק אורחת אחת הייתה חסרה אמש - יאנה בת המשפחה היחידה שניצלה מהרוצח ועדיין מסתתרת בחסות המשטרה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הטבח בראשל"צ - סיקור מיוחד

 

כתב האישום נגד דמיאן ונטליה קרליק

 

בלעדי: בתו של הרוצח מדברת לראשונה

 

הבת לשוטרים: אבי רוצח סדרתי

 

תיעוד: השניות שאחרי טבח המשפחה

 

הותר לפרסום: פענוח הרצח

 

כך פוענח הטבח במשפחת אושרנקו

 

פרופיל של רוצח: מי אתה דמיאן קרליק?

 

המפתח לפענוח: הבת ששרדה

 

כך נשמע הדיווח הראשון על הטבח