מודיעין עילית: בן 4 נלכד מתחת לגלגלי רכב פרטי ונפצע אנוש

אסון הבוקר ביישוב מודיעין עילית: ילד בן ארבע נדרס על ידי מכונית פרטית. הילד היה לכוד במשך זמן רב מתחת לגלגלי המכונית הפוגעת, עד שמספר תושבים הגיעו להרים את המכונית ועזרו לכוחות ההצלה לפנות את הילד לבית החולים תל השומר כאשר הוא פצוע אנוש. הרופאים נאבקים כעת על חייו, נהגת הרכב הפרטי עוכבה לחקירה

הילד נלכד מתחת לגלגלי הרכב. זירת התאונה, היום (חדשות 2)

אסון הבוקר במודיעין עילית: נהג רכב פרטי פגע בילד בן 4 ופצע אותו באורח אנוש בראשו.

התאונה הקשה התרחשה הבוקר סמוך לשעה 08:00. "הילד הקטן פשוט נלכד תחת גלגלי רכב פרטי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט זכי הלר, דובר מבצעי מד"א. "הוא חולץ ופונה עם פגיעת ראש קשה ופגיעה רב מערכתית על ידי ניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים "שיבא" בתל השומר".

עדי ראייה לתאונה סיפרו בשיחה עם חדשות 2 כי "הילד היה לכוד מתחת לגלגלי המכונית, עד שלא הגיעו מספר תושבים למקום כדי להרים את המכונית לא הייתה אפשרות לחלץ את הילד".

"הילד כנראה התפרץ לכביש"

ממשטרת מחוז ש"י נמסר כי הילד בן ה-4 ככל הנראה התפרץ לכביש וכי הנהגת הפוגעת עוכבה לחקירה. עוד מציינים במשטרה כי "הנהגת טוענת שהילד התפרץ לכביש שלא במעבר החצייה. נסיבות התאונה נחקרות בשעות אלה".

מבית החולים "שיבא" נמסר כי "הילד הגיע הבוקר לבית החולים כאשר הוא סובל מפגיעות גפיים וראש. הוא נמצא כל העת בהכרה וכעת עבר לצילומים".