ת"א: בני הזוג רבו - הצעירה קפצה אל מותה

המשטרה בודקת מה גרם הלילה לצעירה בת 25 ליפול מדירת הגג בה התגוררה בקומה השנייה ברחוב החלוצים בעיר. בן זוגה שנעצר העיד כי השניים רבו - ולפתע היא החליטה לקפוץ מהדירה. בן זוגה שוחרר הבוקר לאחר החקירה, ההערכה היא כי מדובר בהתאבדות

מה גרם למותה של צעירה בשנות ה-20 לחייה, הלילה בתל אביב? גופת הצעירה נמצאה הלילה מוטלת ברחוב החלוצים בעיר, לאחר שנפלה מדירת הגג בבניין בו התגוררה, הממוקמת בקומה השנייה. כוחות מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותה.

בסמוך לשעה 01:00 הלילה, התקבל דיווח במוקד המשטרתי על צעירה בת 25, המוטלת חסרת הכרה בסמוך לבניין המגורים בו התגוררה. לאחר קביעת מותה, פתחה המשטרה בחקירה בניסיון לברר מה הנסיבות שגרמו לטרגדיה.

בן זוגה של הצעירה: "רבנו - ופתאום היא קפצה"

מחקירה ראשונית עלה כי הצעירה נפלה מדירתה, אם כי בשלב זה עדיין לא ברורות הסיבות לכך. המשטרה עצרה בן זוגה של הצעירה, וזה סיפר בחקירתו כי סכסוך בין השניים קדם לנפילה של בת זוגו. "רבנו, ולפתע היא קפצה אל מותה", סיפר הצעיר לחוקרים.

המשטרה מעריכה בשלב זה כי אכן מדובר בהתאבדות, אם כי לא נשלל על הסף בשלב זה החשד שמדובר ברצח. הבוקר שוחרר בן זוגה לאחר החקירה, ובמשטרה ימשיכו לבדוק בימים הקרובים את נסיבות המוות.