אדם נכווה באורח קשה בשריפה בחדרה

האיש פונה על ידי צוותי מגן דוד אדום שרון לבית החולים "הלל יפה". כוחות כיבוי פועלים לכבות את השריפה. מדובר בגבר בן 60 החי בגפו. בשבת לפנות בוקר נשרפו למוות אם ותינוקה במאהל סמוך למישור אדומים. כוחות ההצלה שהגיעו בקושי רב למקום כיבו את הלהבות בלבד, אך לצערם לא מנעו את הטרגדיה הקשה

האיש התגורר לבדו בקומה השביעית (חדשות 2)

אסון בחדרה: אדם נכווה באורח קשה בשריפה שפרצה בדירתו. הוא פונה על ידי צוותי מגן דוד אדום שרון לבית החולים "הלל יפה". כוחות כיבוי פועלים לכבות את השריפה.

סנ"צ בני הרנס, מפקד תחנת חדרה אמר לחדשות 2 באינטרנט: "מדובר באדם שמתגורר לבדו בקומה שנייה בבניין בן שבע קומות, הגענו מיד למקום יחד עם מד"א וכיבוי אש. פרצו את הדלת ביצעו סריקות ומצאו את אותו אדם מבוגר בן 60 כשהוא פצוע בגפיו התחתונות ושאיפת עשן".

לדברי הרנס, "מוקד השריפה ככל הנראה הוא תאונה או רשלנות, אין לנו כל חשד לפלילים. חוקר שריפות ייתן לנו את תוצאות הבדיקה שלו בהמשך".

שבת: אם ובתה נשרפו למוות

ביום שבת לפנות בוקר נשרפו למוות אם ותינוקה במאהל סמוך למישור אדומים. כוחות ההצלה שהגיעו בקושי רב למקום יכלו לכבות את הלהבות בלבד, אך לצערם לא מנעו את הטרגדיה הקשה.

רשף מומי לובינר, מפקד תחנת מעלה אדומים הוסיף בשיחה לחדשות 2 באינטרנט: "בסביבות 4 בבוקר קיבלנו טלפון מתצפיתן שהודיע לנו שהוא מזהה צריף בוער בהרים", מספר לובינר, "מיד יצא צוות ראשון ואחריו צוות נוסף, הבנו שמדובר בשריפה בתוך ההרים, ומה שראינו כשהגענו למקום היה מבנה שרוף כמעט כליל שם זיהינו גופה של אישה ותינוק, מהבוקר נערכת חקירה לבדיקת הסיבה לשריפה".