למכירה: המועדון של משפחת אושרנקו

מי יקנה את מועדון ה"פרמייר", חודש לאחר הרצח המזעזע של ששת בני משפחת אושרנקו? יאנה, הזכר היחיד מהמשפחה, החליטה להוציא למכירה את המועדון שהיה בבעלותם של אביה וסבה. מקורביה: מו"מ רציני מתנהל על רכישת הנכס

מועדון ה"פרמייר", שהיה בבעלותה של משפחת אושרנקו שנטבחה באכזריות בחודש שעבר, מוצע בימים אלו למכירה. יאנה אושרנקו, השריד היחיד שנותר מהמשפחה, הוציאה את החנות למכירה במסגרת ניסיונותיה לעשות קצת סדר בעסקים שהותירו אחריהם אביה וסבה.

באותו המועדון, בו עבדה יאנה בעבר, עבדו גם החשודים ברצח המשפחה, דמיאן קרליק ואשתו נטליה. בתו של דמיאן, א', חגגה במועדון יום הולדת כמה שעות לפני הרצח המזעזע. בשבועות האחרונים התעניינו ברכישת הנכס כמה רוכשים פוטנציאליים, ומקורביה של יאנה אף אומרים כי בתקופה האחרונה מתנהל משא ומתן רציני על רכישתו.

כתב אישום - עוד השבוע

אתמול הוארך בחמישה ימים מעצרם של נטליה ודמיאן קרליק. על פי חוק, תהיה המשטרה חייבת להגיש כתב אישום נגד השניים או הצהרת תובע כבר עד יום חמישי - או שתפנה ליועץ המשפטי בבקשה לקבל אישור להאריך את מעצרם מעל לחודש.

במהלך הדיון בבית המשפט, שב והעלה עורך דינה של נטליה תלונות בגין תנאי מעצרה. "עצירות אחרות מתנכלות לה ולא מתייחסות אליה כאל יתר העצירות בגלל המקרה הקשה בו היא מעורבת", טען במהלך הדיון. גם עורך דינו של דמיאן הלין על תנאי מעצרו, וטען כי הדבר משפיע על עדותו לחוקרים.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הטבח בראשל"צ - סיקור מיוחד

 

בלעדי: בתו של הרוצח מדברת לראשונה

 

הבת לשוטרים: אבי רוצח סדרתי

 

תיעוד: השניות שאחרי טבח המשפחה

 

הותר לפרסום: פענוח הרצח

 

כך פוענח הטבח במשפחת אושרנקו

 

פרופיל של רוצח: מי אתה דמיאל קרליק?

 

המפתח לפענוח: הבת ששרדה

 

כך נשמע הדיווח הראשון על הטבח