סבן: שוקל להיות ראש מטה ההסברה של ישראל

הישראלי היחיד שיכול להרים טלפון לבית הלבן, המיליארדר חיים סבן, הגיע לתכנית פגוש את העיתונות עם דנה ויס. סבן מבטיח ומרגיע כי האפיזודה הרעה ביחסיה ישראל-ארה"ב קצרה ותחלוף במהרה. בתשובה לשאלת גולשת חדשות 2, אומר סבן כי לא יתנגד גם להיות ראש מטה ההסברה של ישראל

בזמן שאנחנו מסתקרנים לגבי מה שקרה השבוע בין נתניהו ואובמה בבית הלבן, יש מי שפשוט מרים לשם טלפון - המיליארדר הישראלי חיים סבן. השבוע גם לכם הגולשים ניתנה ההזדמנות להפנות שאלה לאחד מאנשי העסקים המשפיעים בעולם.

חיים סבן, טייקון ישראלי-אמריקני שמזמן לא מסתפק בחיי המותרות, אלא עושה הכול גם בשביל להשפיע, כאן ושם התייחס בתכנית ליחסים בין ירושלים לוושינגטון שלאחרונה נדמה כי עלו על שרטון. "יחסי ישראל ארה"ב חזקים ואיתנים", הוא טוען ומבטיח כי "המצב הנוכחי הוא אפיזודה קטנה וחולפת". 

רוצה לתרום לתדמית של ישראל

עכשיו מגיע סבן לישראל עם ביל קלינטון ושוורצנגר לעוד "פורום סבן" שהוא יוזם, ועם עוד הישג עסקי: מכירת בזק ברווח של שני מיליארד שקלים.

על בעיית ההסברה של ישראל, אומר סבן כי תדמיתה של ישראל בעיני העולם צריכה להשתנות. "העולם לא רוצה שנהיה כובשים", הוא מדגיש.

איש העסקים אף ענה לשאלת הגולשת יעל בן נון שתהתה אם יהיה מוכן להיות ראש מטה ההסברה של ישראל?. סבן שממש לא שלל את האפשרות רמז כי ישקול את הדבר. "הטייטל נשמע מצוין", אמר וציין כי מאמין שיוכל לתרום לתדמית של ישראל, "אנחנו צריכים יותר הסברה, אעשה זאת בשמחה".

פגוש את העיתונות עם חיים סבן - חלק א'

פגוש את העיתונות עם חיים סבן - חלק ב'

פגוש את העיתונות עם חיים סבן- חלק ג'