צעיר מאשדוד מצא מקק בתוך האוזן

כשיוסי אלבז הרגיש אי נוחות באוזן, הוא חשב שאולי מדובר בדלקת. הצעיר ניסה להתעלם, אך כשהכאב התגבר הוא מיהר לבית החולים. הרופאים ההמומים גילו לו כי אוזנו הפכה בית גידול של ג'וק מפונק. עכשיו בני משפחתו בטראומה וישנים עם אטמי אוזניים

הפתעה בתוך האוזן. הג'וק שחיפש בית (משפחת אלבז)

צעיר מאשדוד ישב השבוע בביתו וצפה להנאתו בטלוויזיה. לפתע הוא הרגיש שמשהו קטן זוחל לו לתוך האוזן. לאחר ניסיונות להוציא את המטרד מגופו, הוא פנה לבית החולים ושם נדהם לגלות כי בתוך האוזן שלו התמקם מקק ענק.

כשיוסי אלבז בן ה-22 חש משהו נכנס לו לתוך האוזן, הוא ניסה תחילה להוציא את המטרד בעזרת קיסם אוזניים אך ללא הצלחה.

ככל שעבר הזמן, הכאבים באוזנו של אלבז התחזקו. "זה הרגיש כמו נשיכות מבפנים", הסביר אלבז וטען כי התקשה לתפקד. מתוסכל פנה הצעיר למד"א שסירבו לטפל במקרה שלו, ולבסוף הגיע לבית החולים "ברזילי" שם נבדק אצל רופא אף אוזן גרון.

ישן עם אטמי אוזניים

מופתע ביותר הציץ הדוקטור לתוך אוזנו של הצעיר וגילה ג'וק גדול זז בתוך גופו, ואז הודיע לאלבז בחגיגיות: "יש לך ג'וק בתוך האוזן!". לאחר מאמצים של המקק להתחפר עמוק באוזן הצליח לבסןף הרופא לשלוף אותו החוצה בעזרת פינצטה ארוכה.

לאחר כל המהומה נקשר כנראה אלבז למקק ולקח אותו חי כדי להראות אותו לבני משפחתו. אך אחרי שמשפחתו ראו את המקק ונבהלו מהסיפור המוזר הם החליטו בסוף לסיים את חייו. אביו של אלבז הודיע כי מאותו יום הוא מקפיד לישון עם אטמי אוזניים כדי שמקרה זה לא יחזור בשנית.