אילת: בן 14 ניסה לסגור חלון - ונפל אל מותו

טרגדיה באילת: כוחות גדולים של משטרה ומד"א הוזעקו לבניין רב קומות בעקבות דיווח על נער שנפל מחלון הקומה ה-7 אל מותו. במשטרה בודקים האם הנער ניסה לסגור את החלון ונפל, אך לא שוללים אפשרות שקפץ אל מותו

טרגדיה באילת: נער בן 14 נמצא מוטל ללא רוח חיים בתחתית בניין רב קומות. במשטרה מתחזקת ההערכה לפיה הנער ניסה לסגור את חלון הממ"ד בביתו, ונפל אל מותו. למרות זאת, לא נשללת האפשרות כי הנער שם קץ לחייו לאחר שקפץ מחלון הדירה בקומה השמינית. המשטרה ממשיכה את חקירת האירוע הקשה.

בשעה 19:00 התקבל דיווח במוקד מד"א על ילד שנמצא מת בחצר הנמצאת לצד בניין ברחוב. צוות מד"א נגב שמיהר למקום, הגיע לזירה ונאלץ לקבוע את מותו.

דובר מרחב אילת במשטרה סנ"צ איתן גדסי, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי הנער לא היה לבדו בזמן שנפל מהחלון. לדבריו החשד המרכזי היה תחילה כי הנער התאבד, אך המשטרה ממשיכה לבדוק את פרטי המקרה. בשעות הערב המאוחרות נלקח אביו של הנער לתחנת המשטרה כדי למסור עדות. ככל הנראה, האב היה בבית בשעה שבנו נפל מהחלון.

"האמא הייתה בהלם"

"כשהגענו הבחנו בנער בשנות העשרה המוקדמות של חייו מוטל על הארץ", מספר מתנדב מד"א גבי בריבו שהוזעק למקום האירוע. "אביו ירד למטה מהדירה ועצרנו אותו כדי שלא יבחין במראות הקשים", הוא מספר.

"מספר דקות לאחר מכן הגיעה אימו של הילד למקום. לאחר שהבינה שבנה אינו בין החיים, היא פרצה בבכי והתמוטטה, מצבה קשה מאוד", הוסיף בריבו.

מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה כי הנער שנפל אל מותו, עלה לארץ לפני כארבעה חודשים מרוסיה ולמד באולפן. כעת אוספת המשטרה פרטים ועדויות מעוברי אורח שהיו במקום בזמן האירוע, כדי לשפוך אור על הרקע לאירוע.