הוד השרון: לאחר שעות של חיפושים נמצא הפעוט שנעלם מביתו

לאחר שעות מורטות עצבים של חיפושים נרחבים - התינוק מהוד השרון שנעלם נמצא רטוב ומפוחד, אך בריא ושלם. הוא נמצא בתעלת מים אליה נפל, במרחק 200 מ' מבית סבו וסבתו, משם נעלם. כוחות משטרה גדולים בסיוע מסוקים וכלבנים סייעו בחיפושים

סוף טוב: הפעוט בן השנתיים שנעלם מבית סבו וסבתו בהוד השרון נמצא לאחר שעתיים מורטות עצבים. הילד אותר לבדו בתוך תעלת ניקוז של מים המשמשת לחקלאות, סמוך למושב גן חיים, כשהוא רטוב ומבוהל - אך בריא ושלם.

השוטר שי מדמוני, המשרת גם כרכז הביטחון השוטף של המושב, הוא זה שמצא את הפעוט שכנראה הלך ברגל בשדות שמחוץ לבית סבו וסבתו, מרחק של כ-200 מטרים, עד שנפל לתעלת הניקוז שם נמצא. כעת הילד נמצא ברשות השוטרים ויועבר בהמשך לידי משפחתו, שוודאי נושמת לרווחה.

כוחות משטרה גדולים בסיוע מסוקים, כלבנים ומתנדבים רבים חיפשו במשך שעות אחר הפעוט שנעלם לאחר שיצא מבית ברחוב אנילביץ' בעיר. בשעה 16:00 התקבל דיווח ראשוני במשטרה על ידי סבו וסבתו של הילד, שהבחינו לפתע כי הוא נעלם מהבית. לאחר 45 דקות במהלכם חיפשו אחר הפעוט ולא מצאו אותו, החליטו הסבא והסבתא להזעיק את המשטרה.

"הסבתא שמה לב שהוא נעלם"

החיפושים התמקדו בשדות שמסביב לבית, אולם לא נשללה האפשרות כי הפעוט נמצא אצל אחד מבני משפחתו, שלא מודע כלל למהומה שנוצרה בעקבות ההיעדרות. ההערכה המרכזית במשטרה הייתה כי הילד יצא מן הדלת שלא הייתה נעולה בשעה שסבו וסבתו לא שמו לב.

"הילד בן שנתיים, היה בבית סבא וסבתא שלו אחר הצהריים ובאזור השעה ארבע, הסבתא שמה לב שנעלם, חיפשה בבית ובחצר ואז התקשרה למשטרה", סיפר רפ"ק רואי שפר, סגן מפקד תחנת כפר סבא, עוד לפני מציאתו של הילד.

"אנחנו מחפשים למעלה משעה וחצי בעזרת כוחות משטרה רבים, אך כרגע לצערנו לא מצאנו אותו ואין לנו כל קצה חוט", הוסיף שפר.

לפני 3 חודשים- פעוט נעלם מהגן

לפני כשלושה חודשים נעלם פעוט בן שנתיים ותשעה חודשים, לאחר שיצא לבדו מגן ילדים בהוד השרון. הפעוט הצליח לפתוח את שער הגן, וללכת כחצי קילומטר עד שהגיע לבית סבתו.

רק בנס הצליח הילד לעבור את הכבישים הסואנים והשטחים הרבים עד שנקש על דלת ביתה של הסבתא, שלא האמינה למראה עיניה, לאחר שהתגלה מולה הפעוט. הגננת ועוזרת נוספת שעבדו באותו יום בגן עוכבו לחקירה על ידי המשטרה.

הצטרפו לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק