"עושים משפט דרייפוס לאליאור חן"

כתב האישום המחריד שהוגש נגד אליאור חן, הכולל סעיפים קשים של התעללות בילדים, לא ממש עושה רושם על חלק מתושבי מאה שערים. ברחבי העיר נתלו היום מודעות תמיכה - פשקווילים - ב"רב המתעלל", ובהן האשמות חמורות נגד "הממשל הציוני" ובית המשפט. חשוב לציין שמרבית המודעות נתלשו מהקירות מהר למדי

מודעות תמיכה באליאור חן. היום בירושלים (חדשות 24)

מתברר שיש כאלו הבטוחים כי "הרב המתעלל" אליאור חן הוא חף מפשע. הבוקר, לאחר הפרסומים בתקשורת על חוות הדעת החיובית של גרפולוג בנוגע למצבו הנפשי של חן, פורסמו ברחבי שכונת מאה שערים בירושלים מודעות קיר - פשקווילים - התוקפים את ההאשמות הקשות שהופנו נגד חן בבית המשפט.

"נרדה נא ונראה מי הם המתיימרים לדאוג לשלום ילדים ולצעוק חמס על התעללות ורוממות חופש בגרונם", נכתב בלשון ארסית במודעות. "נתבונן רגע מי הם הרודפים ומי הוא הנרדף, מי המואשם ומי המאשימים".

"מדינה ציונית שלחרפת מייסדיה נחשף פרצופה במלוא כיעורה, אשר ראשיה – נשיא המדינה וראש הממשלה – יושבים על כס הנאשמים ומואשמים בפלילים חמורים", כך לשון הפשקווילים על קירות בירת ישראל.

מרבית הכרוזים נתלשו מהקירות

בנוסף הותקפו גם אמצעי התקשורת שסיקרו בהרחבה את הסגרתו של חן מברזיל. "הכצעקתה? משפט דרייפוס ראוותני במהדורה הישראלית", נכתב במודעות שנתלו ברחבי השכונה החרדית. "התקשורת חוגגת - הנה לבוש עם מגבעת ועוד עם זקן ופאות. אין לשער את גודל השמחה, כולם התענגו על הטרף".

אלא שהכרוזים הרבים שנתלו במהלך הלילה התומכים בנאשם בהתעללות סדיסטית בילדים, לא נותרו תלויים על הקיר לזמן רב. חלק מן התושבים ככל הנראה קרעו אותם מלוחות המודעות והקירות, זאת משום שההאשמות החמורות מעוררות מחלוקת רבה גם בתוך הקהילה הסגורה.

בפשקווילים הקיצוניים המתבטאים כנגד השלטון הציוני והתקשורת, נזכרת אפילו באופן מרומז, התאבדותו של הבדרן דודו טופז שארעה לפני חודשים ספורים. "לאחרונה אחד מאביריה (של התקשורת י.ז.) נתפס בקלונו שניסה לפגוע בחייהם של עמיתיו למקצוע, תוך כדי מהלך משפטו עשה דין לעצמו והתאבד בתליה בתא המעצר".

רק אתמול הוגש לבית המשפט המחוזי בירושלים כתב אישום חמור נגד המכונה "הרב המתעלל", שניהל במשך שנים כת סדיסטית שהורתה להתעלל בילדים. כתב האישום המזעזע מגולל מעשים קשים אותם ביצע חן בילדים חסרי הישע.

בכתב האישום נכתב: "במועד שאינו ידוע, כפתו הנאשם וחברי הקבוצה את א' באמצעות חבל, הכניסו לפיו כיפה וחסמו את פיו באמצעות דבק נייר", נכתב באישום. "בסמוך לכך לאחר מכן, הכניסו את א' לתוך מזוודה שאורכה כחצי מטר, סגרו את א' בתוכה למשך יותר מיממה ומנעו ממנו מזון ושתייה".

כתב האישום מייחס לחן שמונה סעיפי אישום המגוללים מקרי התעללות שביצע והורה לבצע בילדי המשפחה באמצעות חסידיו. במהלך המשפט צפויים להופיע 80 עדים מטעם התביעה.

כתבות נוספות בנושא:

לראשונה: "הרב המתעלל" אליאור חן מדבר למצלמה

חרדים בלונדון ערכו "מסיבת פדיון שבויים" לאליאור חן

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק