נהריה: קשיש נפצע קשה ממתקפת דבורים בגינתו

גבר כבן 86 נפצע קשה מנחיל דבורים שהסתער לעברו בעת שיצא לגינת ביתו. רק בשבוע שעבר נפגעו קל 7 תלמידים ומורה אחד מבית ספר בנתניה, לאחר שנחיל דבורים ענק נכנס לביה"ס ועורר פאניקה גדולה

הדבורים תקפו את הקשיש בעת שעבד בגינה. צילום אילוסטרציה (רויטרס)

קשיש בן 86 נפצע בצהריים קשה לאחר שהותקף על-ידי נחיל דבורים. צוות של מד"א פינה את האיש לבית החולים נהריה כשהוא סובל מעקיצות בגפיים התחתונות.

מבית החולים נהריה נמסר כי האיש הגיע סמוך לשעה 13:00 כשהוא מכוסה עקיצות, בעיקר ברגליו, וכרגע מצבו יציב. ככל הנראה נעקץ האיש בעת שעבד בגינה ולא שם לב להגעתו של נחיל הדבורים.

פאניקה בבית הספר בגלל הדבורים

בשבוע שעבר התעוררה פאניקה גדולה בבית הספר "ינותן" שבנתניה לאחר שנחיל ענק של של מאות ואולי אלפי דבורים "תקף" מסיבה לא ברורה קבוצה של תלמידים ששיחקו סמוך לשטח בית הספר. במתקפת הדבורים נפצעו קל שבעה מהילדים ואחד המורים בבית הספר והם אושפזו בבית החולים לניאדו בעיר. 

"הגענו למקום בעקבות קריאה דחופה על נחיל דבורים שתקף בבית ספר", סיפר לחדשות 2 פראמדיק מד"א-ירקון שהגיע למקום, בועז מלכה. "היו שם מורה ועוד 7 או 8 תלמידים שנעקצו מספר רב של עקיצות, ואנשי בית הספר העבירו אותם לחדר המורים".

"נתנו להם טיפול ראשוני ופינינו אותם במהירות לבית החולים ב-3 אמבולנסים. הילדים היו מבוהלים לגמרי והיתה לא מעט פאניקה, אבל בשיתוף צוות המורים הרגענו אותם", הוסיף איש מד"א וסיכם: "התקפה כזאת של דבורים אני לא זוכר, לא ראיתי דבר כזה מעולם".