פצוע קשה בתאונת עבודה ב"גלידה מונטנה" בת"א

אדם בשנות ה-40 לחייו נפצע הערב באורח קשה בתאונת עבודה בגלידריה. מיכל קצפת אותו פתח התפוצץ בפניו, וגרם לחתך עמוק בצווארו. הוא טופל ע"י צוות מד"א במקום - ופונה לביה"ח איכילוב בעיר

תאונת עבודה קטלנית ב"גלידה מונטנה" בנמל תל אביב: אחד מבעלי הגלידריה, אדם בשנות ה-40 לחייו, נפצע הערב באורח קשה.

מיכל קצפת אותו פתח התפוצץ בפניו, וגרם לחתך עמוק בצווארו. צוות מד"א איילון שהוזעק למקום העניק לפצוע טיפול ראשוני בזירת האירוע, ולאחר מכן פינה אותו לבית החולים איכילוב בתל אביב.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 21:00, כשבמהלך העבודה, מסיבה שאינה ברורה בשלב זה, התפוצץ מיכל הקצפת במתחם הגלידריה. כוחות משטרה וצוותי מד"א הוזעקו במהרה למקום על מנת לברר את נסיבות האירוע וכן להעניק טיפול בשטח.

"צוותי טיפול נמרץ פינו את הפצוע לאיכילוב. הוא נפצע קשה מאוד", אמרו הלילה לחדשות 2 באינטרנט גורמים במשטרה. עובד המקום, צדוק דומני, סיפר הערב לחדשות 2: "עבדנו, הכל היה בסדר, ופתאום שמענו בום. הוא ניסה לתקן משהו עם מיכל הגלידה, ופתאום נפל על הרצפה. הזעקנו מייד כוחות מד"א".

פ"ת: פועל נמחץ למוות בתאונת עבודה נוספת

תאונת העבודה הקטלנית הערב מצטרפת לתאונה נוספת, שאירעה אמש, כשפועל בן 24 נהרג לאחר שנמחץ למוות בדוחס אשפה ענק במתחם "יכין סנטר" בפתח תקווה. צוותי כיבוי אש ומגן דוד אדום שהוזעקו למקום חילצו את הפועל באמצעות ציוד הידראולי, אך נאלצו לקבוע את מותו במקום.

"הצעיר עבד במחלקת האחזקה של מתחם הקניות "יכין" ועסק בין היתר בפינוי אשפה לאותו דוחס", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אורן שישיצקי, מפקד היחידה לחילוצים מיוחדים בשירותי הכבאות. "מדובר בדוחס קרטונים חשמלי שמופעל בלחיצת כפתור".

"לפי העדויות שנאספו בשטח, נראה שמשהו נתקע בדוחס, והצעיר ניסה ככל הנראה לשחרר אותו בידיו, אך בשלב מסוים הוא ככל הנראה לחץ על הכפתור שמפעיל את הדוחס ונלכד בין הברזלים בצורה קשה", הוסיף שישיצקי.

עובדת ניקיון שהגיעה למקום כדי להשליך אשפה, הבחינה בצעיר והזעיקה את אנשי הביטחון במקום שמיהרו להזעיק את כוחות ההצלה. "ארבעה צוותי כיבוי הגיעו למקום והחלו בפעולות החילוץ בעזרת ציוד הידראולי שסייע בחיתוך חלקי הברזל שלכדו את הפועל", ציין מפקד שירותי הכיבוי.