שי ודרור בשיחת טלפון מפתיעה עם שר החוץ של סוריה

איך הייתם מגיבים אם פתאום היו מתקשרים ומודיעים לכם שאתם בשידור? השדרנים שי ודרור עורכים בכל בוקר בתוכניתם שיחת טלפון מפתיעה עם אישיות מפורסמת ואקטואלית. השבוע הם הצליחו לתפוס את שר החוץ הסורי ווליד מועלם, כדי לשמוע מה יש לו לומר על תפיסת הנשק האירנית. האזינו למועלם מהצד השני של הקו

יש אנשים שמתחילים את הבוקר עם קפה ועיתון ויש כאלה שמתקשרים לפוליטיקאים, אנשי ציבור ואחרים שעושים את הכותרות הרציניות, גורמים להן להישמע קצת פחות כבדות, ולנו - לצחוק קצת על הבוקר.

שי גולדשטיין ודרור רפאל מרדיו ללא הפסקה 103FM פותחים את הבוקר עם "שיחת טלפון מפתיעה" -ומצליחים לייצר לא מעט כותרות בעצמם. אנחנו מביאים לכם כאן את רגעי השיא של שיחות השבוע שיעלו לכם חיוך על הפנים.

השבוע התקשרו שי ודרור למשרד החוץ הסורי, בניסיון לקבל תגובה משר החוץ ווליד מועלם בכבודו ובעצמו, בעניין לכידת ספינת הנשק האירנית, שהייתה בדרכה לסוריה. לאחר שיחה עם מספר פקידים סורים, עלה על הקו מועלם. הוא, מטבע הדברים, לא שמח לשמוע את השניים מעבר לקו.

שיחה אחרת קיימו השניים עם דוברת הספארי שגית הורוביץ, על רקע הפרסום כי ישראל נמצאת במקום הראשון בעולם בייצוא היפופוטמים. אשת הספארי החביבה דווקא שיתפה פעולה עם הצמד ההומוריסטי, ואף הפתיעה אותם בעובדות מעניינות על החיה הענקית.

הקטעים באדיבות התוכנית "שי ודרור", 103FM רדיו ללא הפסקה

שיחת טלפון מפתיעה לחיים כץ

שיחת טלפון מפתיעה לדני דנון, גלי צה"ל ומעבדה בגרמניה

שיחת טלפון מפתיעה למאיר שטרית, אורנה דץ ופול אנקה