וגר חתול עם כלב? כלבה הצילה חתלתול רעב ממוות

חשבתם שחתולים וכלבים הם אויבים מרים? התמונות שלפניכם מוכיחות אחרת. חתלתול רעב במיוחד חיפש מקור חלב ומצא אותו אצל כלבה אדיבה מהגליל, שאימצה אותו אל חיקה. השניים הפכו לאטרקציה למבקרים במקום, שנדהמים לראות את יחסי הקרבה בין הכלבה לחתול. לא נגענו

התמונות שלפניכם מוכיחות שקצת חום ואהבה יכולים לגשר על פערים עמוקים, גם על כאלה שטבועים בנו כבר שנים. ידוע שחתולים אוהבים חלב, ובמקרה של החתול המפונק והרעב מג'למה שבגליל - לא משנה כל כך מהיכן החלב מגיע.

עובדי המשתלה בכפר גילו את הזוג המוזר בשבוע האחרון. לדבריהם, הקשר בין השניים התהדק בתקופה האחרונה ולפני מספר ימים הם גילו שהחתול החל לינוק מהכלבה. ברור שהחתול מרגיש בנוח נוכח המצב, אבל גם הכלבה לא נראית מוטרדת במיוחד מהאימוץ החדש.

"סיפור האהבה בין החתול לכלבה הפך לאטרקציה מקומית שמושכת חובבי בעלי חיים מהאזור כולו למשתלה", מספרים העובדים. לטענתם, לא מדובר במקרה חד פעמי וגם כאשר אחד המבקרים במקום הבהיל את החתול, הוא חזר כעבור שניות לחיקה החמים של הכלבה.

למרות שהמראה חריג למדי, במשתלה מסבירים כי בסך הכל מדובר בצירוף מקרים בין חתול רעב לכלבה חביבה, שפשוט לא מכירים את ההיסטוריה המרירה בין החיות. כך או כך, קשה להישאר אדישים למראה היחסים החמימים בין השניים. 

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק