התחזית: הסערה כבר כאן; גשם ברחבי הארץ

היום יהיה גשום וסוער מצפון הארץ ועד צפון הנגב. קיימת סכנת הצפות במקומות הנמוכים ושיטפונות בנחלים. הטמפרטורות יירדו ויהיה קר מהרגיל לעונה. הים התיכון יהיה סוער ומסוכן לרחצה. צילמתם את הסערה? שלחו לנו תמונות וסרטונים במייל או בסלולר

הטמפרטורות בצפון (חדשות 2)

הכינו את המטריות, הסערה כבר כאן: מזג האוויר היום, כמו בסוף השבוע, יהיה גשום וסוער. מצפון הארץ ועד צפון הנגב קיימת סכנת שיטפונות והצפות, הטמפרטורות יירדו ויהיה קר מהרגיל לעונה. במקום להתפעל לבדכם מפלאי מזג האוויר (או נזקי מזג האוויר) צלמו את הגשמים ואת סופות הרעמים - ושלחו אלינו את הסרטונים והתמונות למייל האדום, או באמצעות הסלולר למספר 2222.

את תוצאות הסופה הגדולה נזכה לראות בזכות הסרטונים שתשלחו. אבל באזור הגליל המערבי, חיפה והקריות קיבלו כבר אתמול טעימה למה שעתיד לקרות היום בכל הארץ. קרוב ל-50 מ"מ של גשם שירדו בפרק זמן קצר יחסית, גרמו לקריסה של תשתיות והנסיעה בכבישים הפכה לחוויה לא נעימה במיוחד.

הטמפרטורות החזויות להיום:

בקצרין 16 מעלות,
בחיפה ובתל-אביב 19,
בירושלים 15,
בבאר-שבע 21,
ובאילת 26 מעלות היום בצהריים.

הים התיכון סוער ומסוכן לרחצה. גובה הגלים 4-2 מטרים. טמפ' המים 25 מעלות. מחר ייחלשו הגשמים משעות הצהריים וייפסקו בלילה יוסיף להיות קר מהרגיל. בימים רביעי וחמישי יהיה מעונן חלקית עד בהיר והטמפרטורות יעלו. בשישי יהיה חם מהרגיל.